Druh Nikodem przybywa na pomoc! Nowy Jupiter Strażaka Sama!


Nikodem to kolejne pokolenie strażaków! Już Wam kiedyś pisałam, że od mojego pradziadka trwa tradycja bycia strażakiem OSP. Od dwóch pokoleń służymy także zawodowo, więc chcąc nie chcąc strażackie tradycje towarzyszą Nikodemowi od urodzenia! Na pierwsze urodziny dostał swoją odznakę oraz strój, i w małym paluszku ma zasady pierwszej pomocy, numery alarmowe i pozycję boczną ustaloną :)

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam najnowszego Jupitera! Nowsza wersja pojazdu, który pokazywaliśmy Wam na blogu rok temu.Jupiter znany z bajki o Strażaku Samie to główny pojazd ekipy strażackiej. Posada wiele elementów (niektóre są małe, więc nadają się dla dzieci 3+). Największa nowością jest dołączona słuchawka walkie-talkie przez którą można wydawać komendy i wezwania. Oczywiście bardzo solidny materiał wykonania (poprzednia wersja przeżyła rok intensywnych zabaw!). Pojazd ma też realistyczne dźwięki oraz migające światła, wysuwany dźwig i działko wodne pryskające wodą!

Zobaczcie jaką sprawia frajdę!Od 14.12-20.12.2020 w Empik.com zgarniecie zabawki z serii Strażaka Sama z dodatkowym rabatem -20%. 

2 komentarze

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!