Druh Nikodem przybywa na pomoc! Nowy Jupiter Strażaka Sama!


Nikodem to kolejne pokolenie strażaków! Już Wam kiedyś pisałam, że od mojego pradziadka trwa tradycja bycia strażakiem OSP. Od dwóch pokoleń służymy także zawodowo, więc chcąc nie chcąc strażackie tradycje towarzyszą Nikodemowi od urodzenia! Na pierwsze urodziny dostał swoją odznakę oraz strój, i w małym paluszku ma zasady pierwszej pomocy, numery alarmowe i pozycję boczną ustaloną :)

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam najnowszego Jupitera! Nowsza wersja pojazdu, który pokazywaliśmy Wam na blogu rok temu.Jupiter znany z bajki o Strażaku Samie to główny pojazd ekipy strażackiej. Posada wiele elementów (niektóre są małe, więc nadają się dla dzieci 3+). Największa nowością jest dołączona słuchawka walkie-talkie przez którą można wydawać komendy i wezwania. Oczywiście bardzo solidny materiał wykonania (poprzednia wersja przeżyła rok intensywnych zabaw!). Pojazd ma też realistyczne dźwięki oraz migające światła, wysuwany dźwig i działko wodne pryskające wodą!

Zobaczcie jaką sprawia frajdę!Od 14.12-20.12.2020 w Empik.com zgarniecie zabawki z serii Strażaka Sama z dodatkowym rabatem -20%. 

4 komentarze

  1. Dlaczego jak my byliśmy mali to nie było takich zabawek?

    OdpowiedzUsuń
  2. Super tekst, Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeju, ale świetna z was rodzina! Zazdroszczę - sama o takiej marzę, ale już wątpię, że uda mi się go zrealizować. Pewnie bywa ciężko, jednak z drugiej strony bez bliskich osób trudno jest czerpać stuprocentową satysfakcję z życia (a przynajmniej tak mi się wydaję). Osobiście znam dwie rodziny z trojaczkami, jednak w obu przypadkach jest jeszcze starsze rodzeństwo. Jeśli chodzi o wpis, to ten samochód widziałam u bratanka - też kocha straż pożarną - chyba po tatusiu strażaku :) Wydaje mi się, że Strażak Sam leciał już, gdy ja byłam mała (mam prawie 30 lat).

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!