Takie właśnie wspomnienia chcę podarować moim dzieciom! Sprawdź, czy w Twoim mieście też występują!

Jestem oczarowana. Z-A-C-H-W-Y-C-O-N-A! Mnie naprawdę trudno zaskoczyć, ale po tym spektaklu byłam szczęśliwa, że wspólnie, rodzinnie spędziliśmy naprawdę magiczne chwile. Zabierzcie na niego dzieci!Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent", bo o nim właśnie mowa, to niezapomniany spektakl dla rodziców i dzieci. W weekend mieliśmy okazję obejrzeć spektakl "Królowa Śniegu". Magiczna baśń przedstawiona w niezwykłej formie. 

Malowanie piaskiem, wspaniała oprawa całego przedstawienia zachwyca od pierwszej minuty. Aktorzy opowiadający historię dosłownie hipnotyzują dzieci. Dzieciaki aktywnie uczestniczą w spektaklu, fajne przerywniki nie dają się dzieciom nudzić.

Poza przeogromnym talentem Tetiany, występy Speed Painter'a Vlodyra zapierają dech w piersiach - tak wspaniałych obrazów malowanych w kilka minut, na obrotowym płótnie nie zobaczycie nigdzie. Poza nimi wspaniałe show prezentuje także Tony Dream. Wspaniałe historie malowane śniegiem, piękna opowieść i show światła, obrazu wywiera ogromne wrażenie na każdego, nieważne czy masz lat 5, czy 35!

Dziewczyny były zachwycone pięknymi kostiumami Królowej Śniegu i księżniczek, Nikodem oczarowany historią i efektami świetlnymi. My - pod ogromnym wrażeniem całego spektaklu!

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny gra w całej Polsce! Zobacz tutaj harmonogram najbliższych występów. My ponownie wybieramy się na spektakl w kwietniu, już obiecaliśmy to dzieciom.

Zobaczcie, jak było magicznie!


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!