Najlepsza wakacyjna przygoda - wodny plac zabaw! FILM

Najlepszym sprawdzianem kultowej zabawki jest test trojaczków. Jeżeli zabawka przeżyje szaleństwa, da przy tym frajdę i śmiech słyszalny na odległość kilometra - jest godna polecenia. W ostatni weekend mnóstwo frajdy, zabawy i radości dostarczył nam wodny plac zabaw Little Tikes z zakrzywioną zjeżdżalnią i wspinaczką. Zobaczcie sami!Nie mogłam doczekać się powrotu z urlopu i weekendu u babci. Doskonale znam swoje dzieci i wiem, jaką radość sprawia im szaleństwo na świeżym powietrzu, bieganie boso po świeżo skoszonej trawie i zabawa w basenie. Zobaczcie na filmie, jak wygląda dmuchany plac wodny i szaleństwa dzieciaków!


  FILMZabawki marki Little Tikes! znane są na całym świecie, nie ma chyba dziecka, które choćby raz nie jeździło na najsłynniejszym jeździku Cozy Coupe®! Zabawki ogrodowe są mi doskonale znane, były u nas hitami w poprzednich wakacyjnych przygodach. Wiedziałam, że test dmuchańca z góry będzie skazany na sukces! Nie myliłam się.

Wodny Plac zabaw Slam'n'Curve Slide ze zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową pozwala dzieciom skakać, wspinać się oraz ślizgać się na zakrzywionej zjeżdżalni. Daje dużo frajdy. To takie 4w1. Basen. Ścianka wspinaczkowa. Zjeżdżalnia. Koszykówka. Bez problemu może się na nim bawić trójka dzieci.

Bezpieczeństwo
Nie byłabym sobą, gdybym nie zwróciła uwagi na aspekt bezpieczeństwa. Moje dzieciaki są naprawdę bardzo aktywne i szalone. Często ich zabawy są zbyt odważne i wymykają się poza wytyczne zalecane przez producenta:) Zabawa na wodnym placu jest bezpieczna. Zjeżdżalnia ma wysokie i stabilne boki, nawet wspinanie się po nich jest bezpieczne, góra zamku jest zabudowana, wsparta dodatkową siatką. Basen jest wytrzymały, a materiał, z którego wykonany jest cały plac zabaw, jest bardzo gruby i solidny. Cała konstrukcja przymocowana jest do ziemi kotwicami, podobnie jak w namiocie.

Gotowość do zabawy
2 minuty - tyle zajmuje przygotowanie placu do zabawy. Ekspresowo się go składa. Podczas zabawy na dmuchańcu wymagana jest stała praca dmuchawy wtłaczającej powietrze, jednak jej poziom głośności jest minimalny. Po zabawie wystarczy wyłączyć pompę i zapakować dmuchańca do specjalnej, bardzo poręcznej torby. Cały plac zajmuje trochę miejsca - wys.216 x dł.180 x szer.117 cm, waży nieco ponad 20kg. Dopuszczalne obciążenie do 160 kg. Dmuchaniec naprawdę dużo wytrzyma. Wyobraźcie sobie moje trio w szale zabawy + ich ukochaną ciocię zjeżdżających razem ze zjeżdżalni. 

Zobaczcie, jak wspaniale bawiły się dzieci! 
Śmiech, szaleństwa, dziecięca radość-uwielbiam obserwować dzieci podczas zabawy. Będąc dzieckiem, marzyłam o takim wodnym placu zabaw. Oglądając zdjęcia kuzynki z aquaparku w USA, aż podskakiwałam z radości. Pamiętam, jak 25 lat temu dziadek zmontował mi wodną kurtynę - wszystkie dzieci w okolicy spędzały u mnie całe dnie. Takich wspomnień się nie zapomina. Cieszę się, że dzieci będą miały równie wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. Codziennie pytają, kiedy pojedziemy do babci na basen. Podobno mają w planach jacuzzi robione ze słomek i zjazdy ze zjeżdżalni ze swoją prababcią! Cóż, wyobraźni im nie brakuje, to możecie przyznać :)
Już wkrótce na profilu Brykacze.pl będzie można wygrać masę wspaniałych zabawek dla dzieci! Koniecznie zaobserwujcie profil i grajcie o niezapomniane przeżycia dzieciaków. 
3 komentarze

  1. Wooooooooooooooooow!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Boszhe! Musze okazac to dla starego, na bank kupi dzieciakom. To moj taki 3 synek :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzieciaki widać, że zadowolone, a rodzice mają chwilę spokoju :D. Idealne rozwiązanie dla wszystkich. Brakuje tylko zdjęcia zjeżdżającej cioci :D

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!