Upominki od Zajączka do 100 zł - Trojaczki to uwielbiają!

Jeżeli szukacie upominków na zajączka - oto nasze propozycje! Jeżeli są zabawki które potrafią zająć moje dzieci na długi czas, to uwierzcie mi - warto! :)Każdą nazwę podlinkowałam Wam do Ceneo, żebyście same mogły porównać ceny i wybrać sklep. Wybrałam polecane przez nas zabawki do max. 100zł. U nas duże prezenty przynosi Mikołaj, od zajączka dzieci dostają upominek i słodycze. Ciekawa jestem, jak jest u Was?Kilka typowych propozycji od zajączka. Fajne zabawki z motywem jajka :) 

Ukochana Masza z jajkiem i zajączkiem do samodzielnego złożenia. Dzieci stwierdziły że jajko jest na słodycze i czekają, aż zajączek codziennie będzie przychodził w nocy i uzupełniał zapasy. Ah ta dziecięca wyobraźnia :) 
Figurki Safiras ukryte w musującym jajku! Wiecie, ile frajdy dały dzieciakom! Wrzuciły jajka do miski z wodą, czekały, aż wyłonią się niespodzianki - neonowe smoki. Musujący efekt dał ogromną frajdę! 
Dla chłopców, fanów Strażaka Sama polecamy figurki w jajku - Sam albo Norman. Nikodem uwielbia ratować Normana wraz z Samem. Dialogi, jakie z nimi urządzają, są nie do podrobienia. Chyba napiszemy scenariusz naszego odcinka. Pozostając przy ulubionym bohaterze Nikodema - wyposażenie małego strażaka - idealne na śmingus-dyngus :) Pistolet na wodę i zbiornik z psikawką


Moje dziewczyny poza lalkami, księżniczkami i przebierankami bardzo lubią także Wissper. Przyznam się, że przepadłam i ja, wołam dziewczynki w rytm "Wissper, czy mnie słyszysz..." ;) 

Dla fanów eksperymentów, poza musującymi jajkami wymienionymi wyżej, spiszą się...czary! Magiczne proszki, które zamieniają wodę w prawdziwy śnieg albo żelową masę do zabawy. Gwarantuję, że do łazienki możecie zabrać ze sobą książkę, dzieciaki nie chcą wychodzić z wanny z taką opcją zabawy! 

A teraz kilka zabawek dla przypomnienia. Polecałam je Wam już rok temu i w poprzednie święta. Polecę raz jeszcze, tylko dlatego że one NADAL bardzo chętnie się nimi bawią. Nie ma lepszej rekomendacji niż chwila ciszy, czy ciepła kawa, prawda? 

Pieski Chi Chi Love - ukochane przytulanki i nieodzowny element przebieranek, teatrzyków i zabaw. I moje największe HITY. Lalki Steffi Love i Evi :) Pół roku temu dziewczynki dostały swoje pierwsze zestawy m.in. kamper i różne małe zestawy laleczek Evi. Jest ich naprawdę wiele, możecie dopasować laleczki do zainteresowań dziecka. Przyznam, że z różnych okazji z chęcią uszczęśliwiam dziewczyny nowymi laleczkami Evi, są dostępne nawet w Pepco. Gdy patrzę, jak świetnie się nimi bawią, jaką kreatywnością i pomysłowością wykazują się podczas zabawy, wiem, że to dobry wybór. 

Bardzo jestem ciekawa, jak Wy podchodzicie do tematu prezentów na Wielkanoc? Słodycze, drobne upominki czy duże prezenty? Zerknijcie na ostatnie zestawienie prezentowe, może coś się Wam spodoba. 


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!