Dodatki i dekoracje w naszym domu, za mniej niż 30 zł!

Wszystkie dodatki i dekorację do #NaszeM3 nie kosztowały więcej niż 30 zł! Łapcie okazje!W najbliższym czasie planuję małą dekoratorską rewolucję w naszych wnętrzach, ale przed tym na Waszą prośbę pokażę dodatki i dekoracje w #NaszeM3. Jestem z siebie dumna, bo wszystkie dodatki nie kosztowały więcej niż 30 zł. Remont i wykończenie pochłonął większość naszego budżetu, dlatego zależało mi na stworzeniu przytulnego wnętrza małym kosztem. Okazji szukałam wszędzie. Na wyprzedażach sezonowych, promocjach w znanych sklepach, jak i w popularnych dyskontach. Miałam takie szczęście do znajdywania pasujących dekoracji, że do tej pory ciężko mi w nie uwierzyć:)

Najdroższą rzeczą kosztującą 29,99 zł był zegarek, który idealnie pasuje kolorem do reszty dodatków w salonie. Marzyłam o koszu na koce w kolorze gold rose - ceny koszy są kosmiczne! Będąc na urlopie, znalazłam taki kosz w KIK'u za 20zł, do tego za mniej niż 10 zł kupiłam kilka drucianych koszy - na owoce i inne drobiazgi!!! Pufy dekoracyjne kupione w Agata Meble za 20zł sztuka. Pełnią nie tylko rolę ozdobną, są przede wszystkim krzesełkami dla dzieci, gdy jedzą lub rysują przy stoliku kawowym. W całym domu mamy biel na ścianach, poza jedną ciemnoszarą ścianą w salonie. Nie chciałam kolorów na ścianach, dlatego postawiłam na jeden ozdobny element - naklejkę. U dzieci w pokoju, salonie i sypialni mamy naklejki z YokoDesign. Ponownie sprawdzają się świetnie, w poprzednim domu w pokoju dzieci też je mieliśmy! Naklejki to genialne rozwiązanie na zmiany, metamorfozy wnętrz.

Zasłonki i firany kupione na Allegro, od lat ten sam sprzedawca - za 20 zł!
Poduszki dekoracyjne kupiłam w różnych sklepach w cenie od 4.99 do 14.99 zł.
Domek ze świecami i podobny stojak w kuchni kupiłam w Pepco na wyprzedaży za nieco ponad 10 zł. Wszystkie plakaty zrobiłam sama - są personalizowane i niepowtarzalne :) Okrągłe lustro za 9.99, świeczniki, kolorowe wazony kupione w Agata Meble w strefie promocji. Zawsze tam zachodzę i upoluję jakieś fajne dodatki w niskich cenach. W przedpokoju nie mam za dużo miejsca na dekoracje, szukałam rozwiązania i połączenia czegoś ładnego z pożytecznym. Musieliśmy stworzyć jakieś miejsce do odkładania kluczy i innych drobiazgów. Kupiłam w Biedronce trzy półki - idealnie sprawdzają się w roli ozdobnej i jako małe półki na drobiazgi. Obrazki zrobiliśmy sami! Za 2 zł kupiłam płótna malarskie i dzieci samodzielnie namalowały obrazy, które zawisły w naszym salonie.   

PUFY - Agata Meble - klik, klik, klik
Świecznik - Agata Meble - klik
Półka domek - Pepco 
Do pozostałych dodatków nie udało mi się znaleźć linków do produktów online, zostaje Wam odwiedzenie sklepu stacjonarnie. 
Zasłony, firany - Allegro
Naklejki dekoracyjne - YokoDesign


  

  

  2 komentarze

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!