10 najpiękniejszych filmów na święta !

Grudzień to niesamowity czas! Zobacz TOP 10 filmów, które wprawią Cię w niesamowity, świąteczny nastrój!Jakim cudem przy trójce maluchów udaje mi się oglądać filmy, ulubione seriale? Mam na to sprytny sposób. Gdy gotuję, biorę laptopa do kuchni i oglądam to, na co mam ochotę. Fakt, czasami przewijam w tył jeden film ze sto razy, ale finalnie udaje mi się go obejrzeć, albo trafniej mówiąc wysłuchać, rzucając co jakiś czas okiem na monitor.

Tak więc kochane, bierzemy laptopy do kuchni i w ramach przygotowań świątecznych wprawiamy się w doskonałą, świąteczną atmosferę.

ps. Drugi sposób na obejrzenie polecanych 10 pozycji jest romantyczny wieczór z mężem, przy blasku choinki i z ciepłą herbatą w ręku:) Ten sposób polecam Wam jeszcze bardziej!


10 najpiękniejszych filmów na święta !
10. Święta last minuteAmerykańska komedia filmowa z 2003 roku, z gwiazdorską obsadą! Gdy córka Państwa Krank nie może przyjechać na Święta do domu rodzinnego, decydują się wykupić wycieczkę na Karaiby i spędzić słoneczny urlop, zamiast obchodzić święta Bożego Narodzenia w domu. Ich decyzja o "bojkocie tradycji" szokuje całe sąsiedztwo. Gdy jednak w Wigilię, Blair niespodziewanie dzwoni do rodziców, by zapowiedzieć się z wizytą ze swoim nowym narzeczonym, państwo Krank mają 12 godzin na dokonanie cudu i pogodzenie się z sąsiadami, tak by były to najwspanialsze święta, niezapomniane dla wszystkich. Genialna komedia!
9. Firmowa gwiazdka


Genialna komedia z 2016 roku. Nieco inna niż wszystkie świąteczne, amerykańskie filmy. Świąteczna impreza firmowa zwana "śledzikiem" potrafi przybrać nieco inny wymiar. Z planowanego spokojnego przyjęcia zamienia się w gigantyczną imprezę na całe Chicago! To, co dzieje się w filmie przerasta wyobrażenie nawet największego imprezowicza.
8. Śnięty Mikołaj


Rozwiedziony pracoholik ma spędzić Boże Narodzenie ze swoim synem, 6-letnim Charliem, który właśnie dowiedział się, że Święty Mikołaj nie istnieje! W nocy słyszą hałas, okazuje się, że z ich dachu spadł Święty Mikołaj. Ojciec Charlie'go który przyczynił się do tego wypadku, musi przejąć jego obowiązki. I zaczyna się lawina świątecznych wydarzeń!
7. Świąteczna gorączka

Świetna rola Arnold Schwarzenegger'a. Zapracowany zaniedbuje swoją rodzinę, przez co traci zaufanie swojego synka, Jamie'go. Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, przypomina sobie, że już wcześniej obiecał synowi zamówić na Gwiazdkę jego ulubioną zabawkę, Turbo-Mana. Wyrusza w miasto, aby zdobyć upragnionego Turbo-Mana, trafia jednak na niezwykłe przeciwności losu. Ale czego nie robi się dla dziecka...


6. W krzywym zwierciadle-Witaj, Święty Mikołaju

Jedna wielka świąteczna katastrofa, pokazana w jednej komedii. Clark miał świetny plan-chciał zorganizować idealne święta dla swojej rodziny. Wszystko, co mogło pójść nie tak, tak właśnie poszło. A perypetii, wpadek i nieprzewidzianych sytuacji w tym filmie jest multum. Świetna komedia!

5. Cztery Gwiazdki

Para Kate i Brad zazwyczaj spędza Święta w ciepłych krajach. Wymyślają odpowiednie usprawiedliwienie rodzinom i co roku ruszają na wakacje. Tym razem los tak chciał, że zmuszeni są odwiedzić rodziców, którzy są po rozwodzie. Do odwiedzenia mają zatem 4 domy i każda kolejna wizyta to jeszcze większa katastrofa!
4. Cud na 34 ulicy

Kris Kringle jest zatrudniony w magazynie wielkiego sklepu, twierdzi, że jest prawdziwym Świętym Mikołajem. Sklep stoi na skraju bankructwa, dzięki Kris'owi sklep podwaja zyski, a konkurencja chce wsadzić Mikołaja do więzienia. Zabawna komedia pełna magii świąt.

3. Listy do M

Moim zdaniem najlepsza Polska komedia (poza Lejdis, oczywiście:)) - wszystkie części! Wracam do niej nawet latem! Pierwsza i druga część zachwyciły mnie totalnie. Czekam na możliwość obejrzenia "3". Świetna gra polskich aktorów Karolaka, Dygant, Stuhra, Gąsiorowskiej, Adamczyka. Nie ma chyba osoby, która nie widziała tego filmu, prawda?

2.Kevin sam w Nowym Jorku

Druga część perypetii słynnego Kevina. Mam prawie 30 lat, a co roku jak dziecko czekam na ten film. Mam nadzieję, że za rok, dwa usiądziemy razem z dziećmi i razem będziemy oglądać ten wspaniały, świąteczny film.

Tym razem rodzina McCallisterów wybiera się na Florydę. Podczas zamieszania na lotnisku, Kevin traci z oczu swoich bliskich i przez pomyłkę wsiada do niewłaściwego samolotu. Tym sposobem trafia do Nowego Jorku. Kevin musi tutaj radzić sobie sam i ponownie zmierzyć się ze złodziejami, których pokonał w pierwszej części.1. Kevin sam w domu

Zdecydowany numer 1 na każdej liście świątecznych filmów. Przyznajcie się, jest ktoś, kto nie oglądał Kevina? Pamiętam, jak będąc dzieckiem, czekałam po każdej Wigilii, by usiąść z tatą i oglądać ten film.

Rodzina McCallister'ów postanawia spędzić Święta u rodziny we Francji. W dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku małego zamieszania zapominają ze sobą zabrać Kevina. Ośmioletni chłopiec zostaje sam w domu i musi zmierzyć się z dwójką złodziei, którzy postanawiają okraść ich dom. To, co wymyśli ten mały chłopiec, każdego przyprawi o ból brzucha.. ze śmiechu.
Seans świątecznych filmów zaczynam z początkiem grudnia.
Jaki tytuł dodalibyście do tej listy?

1 komentarz

  1. Ja ostatnio mam siłę tylko na jakiś serial , film wieczorem to tylko na trzy raty :) Święta u Griswoldów to jest pozycja nr 1 na święta , zawsze śmieszy mnie tak samo dobrze :)

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!