Pomysły na rodzinną ścianę zdjęć

Ponad 40 inspiracji jak rozmieścić ramki ze zdjęciami na ścianie + 10 najfajniejszych realizacji! Pokaże Wam, jak wygląda nasza rodzinna ściana zdjęć. 
Plan na rodzinną ścianę zdjęć w salonie miałam od dawna. Cały projekt czekał jednak na koniec metamorfozy (zobacz ją TUTAJ). To, co widzicie na zdjęciach, to pierwszy etap. W najbliższych tygodniach mam w planie dodanie kilku plakatów i nowych zdjęć. Będzie fajnie!


Jak zrobić rodzinną ścianę zdjęć?


Polecam Wam próbę generalną przed zawieszaniem ramek. Ja rozłożyłam ramki na podłodze, przekładając je kilkukrotnie do uzyskania pożądanego efektu. Mimo wszystko nie obyło się bez kilku dodatkowych dziur po gwoździkach w ścianie:) Można ułożyć je na podłodze albo odrysować ramki na kartonie, wyciąć je i komponować na ścianie. Drugi sposób jest jednak dość czasochłonny, a ja na nadmiar czasu nie narzekam:) Wybrałam więc najszybszy sposób stworzenia ściany ze zdjęć. Niedługo pokażę Wam drugi etap tworzenia tej ściany! 

Ściana wygląda tak: Zobaczcie inspiracje, jak można rozmieścić ramki na ścianie. Możecie zdecydować się na jedną wielkość ramek lub różne wielkości. W ramach możecie zamieścić zdjęcia, plakaty, rysunki dzieci. Wszystko, co ma dla Was szczególne znaczenie. 


Zebrałam dla Was kilka inspiracji gotowych ścian ze zdjęć. __________________________________________

Ramki na zdjęcia - PEPCO i IKEA 
Narożnik Kacper - Mirjan24.pl - TUTAJ
Tapeta - Dekoori.pl - TUTAJ 
Stolik kawowy - Jysk - TUTAJ 
Dywan Shaggy - Dywanowo.pl - TUTAJ 


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!