2 FILMY na 2 lata trojaczków - JEDEN TAJNY ! :)

W weekend świętowaliśmy 2 urodziny dzieci! Było cudownie! Zobaczcie dwa filmy! Podsumowanie drugiego roku życia dzieci krótką relację z 2 urodzin. Nasz prywatny film, dostępny będzie tylko jeden dzień:) 

Urodzinowy weekend był jednym z najwspanialszych weekendów w moim życiu. Świętowaliśmy w gronie najbliższych 2 urodziny dzieci, moje ostatnie urodziny z "2" z przodu, a za tydzień świętujemy urodziny D! czerwiec to u nas baaardzo imprezowy miesiąc.

Pamiętacie ten (kliknij tutaj) post? Postanowiłam tym razem urządzić urodziny na luzie, bez spiny i tej całej otoczki na pokaz. I wiecie co? BYŁO CUDOWNIE !! Wiedziałam że poranny deszcz przejdzie i po południu będzie świetna pogoda. Zaplanowałam wszystko tak, by na spokojnie przygotować grilla, bez pośpiechu i nerwów. Przez te wszystkie dni najważniejsze było jedno: ONI ! DZIECI ! To był ich czas, ich urodziny, ich długi weekend spędzony z rodzicami i najbliższymi. Były lody, parówki z grilla i godziny zabaw. Jestem pewna że są zachwycone, zarówno prezentami jak i czasem, bo to wspólny czas tworzy niesamowite wspomnienia, a tych mamy mnóstwo!

Na naszym fanpage zamieściłam film podsumowujący 2 rok życia dzieci. Zobaczcie go TUTAJ (klik)


Przygotowałam też film z relacji, z 2 urodzin dla najbliższych, którzy niestety nie mogli być wtedy z nami:( Macie niepowtarzalną okazję zobaczyć co się działo !:)

Film dostępny tylko kilka godzin, do zobaczenia TUTAJ (kliknij

1 komentarz

  1. Film świetny :)Tatuśku Lenki chwyta za me serce :)100 lat ,100 lat niech żyją żyją nam

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!