Idealna kuchnia dla dziecka

Od kilku tygodni w pokoju trojaczków pojawiła się wymarzona kuchnia. Jest idealna, zobacz! 

To druga kuchnia w ich karierze, pierwsza niestety nie przetrwała nawet tygodnia. Pierwszą kuchnię kupiłam dzieciom jakiś miesiąc temu. Pieniądze wywalone w błoto. Wydawała się bardzo solidna, z grubego plastiku, dobrze zmontowana. Miałam nadzieję, że będzie długo służyła dzieciom. Po tygodniu normalnej zabawy połamały się drzwiczki do piekarnika, odpadały nóżki. Z demontażem poradziłby sobie raczkujący bobas. Totalny niewypał.

Po kilku tygodniach dzieci dostały wymarzony prezent. Od pół roku miałam na nią oko, ale czekała na dobry moment:) Ma same zalety, prawie. Jedyne, co bym zmieniła, to zamontowany na stałe zlew (my przykleiliśmy go na kropelkę;)). Tyle. Zalet jest zdecydowanie więcej. Mając już trochę doświadczenia w ocenie zabawek dla mnie to zabawka idealna. Bez problemu bawi się nią cała trójka. Jest piękna, kolorowa. I co najważniejsze: SOLIDNA! To cecha numer jeden, na liście moich wymagań odnośnie zabawek. Drewniana kuchnia, z mocnego drewna składa się z mikrofalówki, piekarnika z szafką, pralki, lodówki i zlewu z kranem. Kuchenka wyposażona jest w dwa palniki oraz pokrętła, które "klikają" podczas przekręcania. Bardzo realistyczna!

Dzieci codziennie gotują zupę dla taty, zanim wróci z pracy. Próbuje jej 100 razy i za każdym razem muszę chwalić, jaka jest pyszna! I muszę Wam powiedzieć, że kuchnia bardzo spodobała się także Nikodemowi. Uwielbia on oczywiście autka, radiowozy i wszystko, co ma kółka, ale kuchnią też się świetnie bawi. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że kuchniami bawią się tylko dziewczynki. Jak widać, nie tylko. 


Drewniane kuchnie cenią się, to fakt. Ale warto zrobić zrzutkę wśród rodziny na urodziny czy święta. Solidność, dbałość o każdy szczegół, perfekcyjne wykonanie to gwarancja zabawki na lata!


Zobaczcie sami jak świetnie się razem bawią! 


Oliwka jest niesamowita, mówię Wam. Zmieści się wszędzie. Pod łóżeczko, do pojemnika na zabawki, za szafę. Z wielką radością chowa się też do.. piekarnika.
Nasz model to Kolorowa Zabudowa. Inne modele kuchni możecie obejrzeć TUTAJ
1 komentarz

  1. Kuchnie dla bliźniaczek kupie w maju ,dzięki za ten post i rady na pewno wezmę je pod uwagę :)Pozdrowienia i uściski dla małych kucharzy

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!