ONA odmieni Twój wygląd, samopoczucie i pewność siebie!

Pierwsze spotkanie z NIĄ miałam 1.5 roku temu. Nie wierzyłam do końca w te jej magiczne umiejętności, nawet wątpiłam w powodzenie całej akcji. Przecież do tej pory obchodziłam się bez NIEJ i wydawało mi się, że wychodzi mi to świetnie! Prawda okazała się okrutna!


BRAFITTERKA - o niej mowa! Specjalistka w zakresie doboru właściwego biustonosza. Niby żaden wyczyn, każda z nas przecież od wielu, wielu lat dobiera sobie sama staniki. I każdej z nas wydaje się, że robi to idealnie, prawda? Mnie też tak się wydawało.

A zaczęło się dość niewinnie. Siostra wyciągnęła mnie do jednego z lepszych salonów w naszym mieście, gdzie klientki obsługują wykwalifikowane brafitterki. Była już tam kilka razy i była zachwycona (i zszokowana) doborem stanika. To, co do tej pory wydawało się idealne, było porażką. W moim przypadku też. Wybrałyśmy się w czasie, kiedy skończyłam już odciągać dzieciom mleko. Pokarm zanikł, a ja potrzebowałam nowych biustonoszy. Zanim Panie skończyły obsługiwać poprzednie klientki, skierowałam się do ekspozycji i wybrałam kilka modeli w "moim" rozmiarze. Mój rozmiar okazał się nie trafiony, totalnie. -15 cm w obwodzie, + 2 rozmiary większa miseczka. Brzmi absurdalnie, prawda? Ich wybór okazał się idealny. Podczas pierwszej przymiarki wydawało mi się, że nie mogę oddychać, a moje piersi powiększył chirurg plastyczny! Taaaakie były ! Gdy po przymiarkach założyłam stary stanik, musiałam upewnić się, czy poprawnie go zapięłam, wydawał mi się taki luźny. Wygląd piersi, po ciąży, odciąganiu mleka w nowych biustonoszach podobał mi się bardzo. Wiecie, co się stało?

Zyskałam jakąś dziwną pewność siebie, +100 do kobiecości! Od tamtej pory nigdy nie kupiłam i nie kupię stanika w inny sposób niż dobrany przez brafitterki. Dziewczyny, naprawdę warto! Usługa brafitterek jest bardzo popularna, w większości salonów są wyszkolone brafitterkim, które dobiorą Wam idealnie stanik. Będziecie zadowolone, mężowie też ;)

Przychodzi kobieta do brafitterki i... ?


Oddaje się w jej ręce! Pierwszym krokiem jest dobór rozmiaru. Zarówno rozmiar miseczki, jak i obwodu pod biustem. To najważniejsze. Kolejnym punktem takiej wizyty jest obór fasonu. Ja zakochałam się wręcz w 2 fasonach, z których musiałam zrezygnować, bo nie były dla mnie. Niektóre z nich produkowane są nawet do określonego rozmiaru, bo na przykład zbyt cienkie ramiączka nie podtrzymają odpowiednio dużego biustu. Zmierzyłam 7 modeli, wybrałam trzy. Mam je już ponad rok i nadal pasują idealnie i są w nienagannym stanie.

Bardzo jestem ciekawa czy korzystałyście z usług brafitterki? Udało Wam się znaleźć odpowiedni stanik ?3 komentarze

  1. Mi taka wizyta by się przydała , szczególnie że teraz w czasie karmienia źle dobrałam biustonosz i konsekwencją było zdeformowanie jednej piersi oraz latanie po usg i lekarzu bo obwialiśmy się najgorszego . A to był tylko źle dobrany biustonosz którego ucisk fiszbiną spowodował ubytek w tkance . Muszę kogoś takiego poszukać u siebie , pozdrawiam uściski dla Lenki Nikodema i Oliwki

    OdpowiedzUsuń
  2. Ktory sklep masz na mysli? Tez chcialabym sie oddac w rece specjalistek jestem z okolic Białegostoku i z checia sie tam wybiore:)

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!