Najpiękniejsze KUCHNIE dla dzieci + DIY jak ją zrobić samemu!

15 najpiękniejszych kuchni dziecięcych i kilka pomysłów, jak ją zrobić samemu! 


KUCHNIE DLA DZIECI, KUCHNIE DIY

W pokoju dzieci pojawiła się wymarzona nowość - KUCHNIA ! Druga, bo pierwsza mimo swojej ceny nie wytrzymała tygodnia! Prezent okazał się idealny! Znikają w pokoju na dłuuugi czas! Szukając dzieciom kuchni, wpadło mi w oko wiele modeli. Kupiłam kuchenkę plastikową, wydawała się być z dobrego, porządnego plastiku jak zabawki Fisher Price czy Smoby. Tak bynajmniej wydawało się na zdjęciach. Niestety, drzwiczki ułamały się przy pierwszej zabawie (wystarczyło mocniej otworzyć!), a z rozbiórką kuchenki na części pierwsze poradziłby sobie nawet raczkujący maluch. 

Miałam wizję ciszy, spokoju i wielogodzinnych zabaw dzieci kuchnią. Zawsze garnęły się do niej na sali zabaw, czy u znajomych. Dostały swoją/moją wymarzoną kuchnię i rzeczywiście, bawią się nią rewelacyjnie. Zanim Wam ją pokażę w kolejnym poście, zobaczcie kuchnie, które były na mojej liście:) 

kuchnia dziecinna

kuchnia dziecka

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 


1 - 9 - 7 moi faworyci. Kuchnie JANOD (9) od dawna bardzo mi się podobały, są świetne, piękne i genialnie wykonane. Numer 1 i 2 to kuchnie amerykańskiej marki KidKraft. Bardzo solidne, kolorowe, wykonane z dbałością o detale. 7 - jedyna plastikowa kuchnia w moim zestawieniu. Mamy kilka zabawek marki Smoby, i tak jak pisałam Wam wyżej - wykonane są z grubego, mocnego plastiku. Zabawki Smoby i Fisher Price jako jedyne plastikowe zabawki wytrzymują zabawy, wojny i użycia niezgodnie z przeznaczeniem trojaczków. 
Pozostałe pozycje w zestawieniu to piękne, kolorystycznie i wizualnie kuchnie, które spodobały mi się najbardziej, spośród setek obejrzanych modeli. Jeżeli stoicie przed zakupem kuchni dla dziecka, mam kilka rad, które mam nadzieję będą pomoce. Z mojego doświadczenia mogę Wam polecić zakup drewnianej kuchni, bo jak wiece plastikowa nie wytrzymała. Ceny są 2/3 razy droższe, fakt, ale od czego są zrzutki na jeden, wspólny prezent?:) To zabawka na lata, mam taką nadzieję. Oby chociaż jedno z dzieci wyrosło mi na Master Chefa! 


Kuchnie dla dzieci DIY 


Macie ochotę własnoręcznie wykonać kuchnię? Nic prostszego! Potrzebujecie trochę wolnego czasu, kilka narzędzi i pomysł! Poniżej 7 inspiracji wraz z odnośnikami do instrukcji wykonania. 

Kuchnia dla dziecka DIY - instrukcja TUTAJ

Kuchnia dla dziecka DIY z kartonu - instrukcja TUTAJ

Kuchnia dla dziecka DIY - instrukcja TUTAJ

Kuchni dla dziecka DIY - instrukcja TUTAJ

Kuchni dla dziecka DIY - instrukcja TUTAJ

Kuchni dla dziecka DIY - instrukcja TUTAJ

Kuchni dla dziecka DIY - instrukcja TUTAJ


1 komentarz

  1. My będziemy w czerwcu kupować drewnianą dużą kuchnie na 2 urodziny bliźniaczek . Temat dla mnie trafiony w 10 ,1 2 są cudnie ,będziemy właśnie takie rozważać . Pozdrowienia dla małych kucharzy

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!