Postanowienie, które spełnie na 100 % !

Nigdy nie lubiłam wielkich obietnic, idących w parze z pierwszym dniem Nowego Roku. Tym razem będzie inaczej! 
Kilkukrotnie podejmowałam próby robienia planów na kolejny rok, za każdym razem brakowało mi motywacji, wytrwałości i chęci, by postanowienia do końca spełnić. Były to różne postanowienia, od zrzucenia 5 kg, rzucenia palenia, zapisu na siłownie, przeczytania kilku książek więcej. Tym razem mam tylko jedno postanowienie: BYĆ PO PROSTU SZCZĘŚLIWĄ!


Ostatnie tygodnie były ciężkie. Bardzo! Wyjazd służbowy D., wyczekiwane Święta, które minęły praktycznie niezauważone, przypieczętowane jelitówką dzieci. Po chorobie nie mogły dojść do siebie, chyba tęskniły za domem. Wróciliśmy, odpoczywamy i nabieramy sił na ten nowy rok, bo on ma być wyjątkowy! Tak sobie postanowiłam. Dlaczego? Nie wiem jak Wy, ale mi do szczęścia nie potrzeba wiele. Wystarczy mi kochający mąż, zdrowe, wesołe dzieci, resztę się jakoś ogarnie, prawda? 


Nieśmiało mam kilka marzeń, małych i dużych, materialnych i nie. Ale nie mam celów i wielkiego ciśnienia na ich spełnienie. Uda się - fajnie. Nie to nie. Byleby zdrowie było, bo ostatnie dni pokazały mi, że to jest w życiu najważniejsze. 

Bycie szczęśliwą żoną, matką, kobietą
- to postanowienie które spełnię na 100%! 


Dużo szczęścia Wam życzę w Nowym Roku :) Ja zaczęłam rok od uporządkowania wszystkich zaległych spraw, mniejszych i większych. Ogarnięcia przestrzeni życiowej, domowej i blogowej. Polecam, od razu mam power do działania!:) 

1 komentarz

  1. Ja sobie i waszej rodzinie , wszystkim ludziom życzę tylko jednego zdrowia kochani moi :)Z resztą zawsze można sobie poradzić . Moje postanowienie jak co roku być jak najlepszym rodzicem , no i standard 5 kg mniej :)

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!