DIY - pojemnik na kredki i inne drobiazgi

Kolejne kreatywne wyzwanie od Bobo Frut! Tym razem pokaże Wam jak banalnie prosto przygotować pojemniki na kredki, książeczki, klocki czy inne dziecięce drobiazgi. Technik, materiałów i pomysłów są tysiące. Liczy się tylko Wasza kreatywność:)Ja wykorzystałam kartonik i puszkę po mleku. W pierwszej kolejności pomalowałam farbą zarówno karton i puszkę, żeby zakryć wszelkie nadruki i mieć dobrą, jednolitą bazę. 
Nie mam talentu plastycznego, także wolałam naszkicować sobie to co będę malować. 
Zarówno karton i puszkę możecie pomalować farbami, miękkimi kredkami, ozdobić naklejkami, wstążeczkami, bibułą. Macie pełne pole do popisu. Ja, wybrałam ulubione owoce dzieci. 
Uwielbiam kreatywne zadania od Bobo Frut! W poprzednich edycjach przygotowywałam: pompony z tiulu, karty memory i girlandę
Na fanpage i stronie Bobo Frut co jakiś czas będą pojawiać się instrukcję DIY i konkursy z super nagrodami! Liczę na Waszą kreatywność:)

1 komentarz

  1. Super sprawa. Ozdobione przez mamę i to jak ładnie! Ja chciałam Podopiecznemu ozdobić puszkę po mleku żeby była na kaszki itp ale rodzice się nie zgodzili twierdząc, że farby są toksyczne i nie nadają się dla niemowlęcia.. Nie dało się przegadać. W ogóle obawiam się, że ciężko będzie z pracami kreatywnymi bo matka szaleje panikuje itp.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!