Mój pierwszy DZIEŃ MAMY

Nawet nie wiecie, jak bardzo czekałam na ten dzień. Mój pierwszy, dzień mamy z dziećmi tulącymi się od rana. Rok temu siedziały w brzuszku, dyskutując kiedy wybiorą się na świat:)


Mąż od tygodnia robił podchody. Kochanie, a może potrzebujesz nowych butów? A perfumy jeszcze masz? Co chciałabyś dostać od dzieci, na Dzień Mamy - zapytał wprost.

Zdrowie, szczęście, miłość - wystarczy!

Pierwszy raz przezywałam ten dzień jako 100% mama. Mimo tego, że dzieciaki od 3 w nocy dawały czadu, skumulowały się wszelkie złe humorki.. to był wspaniały dzień!

Z dnia na dzień napawam się tą miłością. I chodź są chwile zwątpienia, braku sił, nerwów i nawet krzyku.. Przeważają cudowne, niezapomniane chwile!!!
Dostałam dziś piękną kartkę, kartkę z własnoręcznymi życzeniami od dzieci. Kilka kresek, małe, słodkie bazgroły które spowodowały potok łez!!! No cholernie się wzruszyłam, wiecie? Czasami nie potrzeba słów, wystarczy jeden gest :) 

Pamiętajcie drogie mamy, jesteście najlepszymi matkami dla swoich dzieci! :) Dałyście im życie, za rękę prowadzicie przez świat. Kochacie bezgranicznie, dajecie siebie, dobro, oparcie i miłość. 

Jesteśmy niesamowite, jesteśmy mamami !:)


Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę.
M. Arnold


2 komentarze

 1. Aż łezka kręci się w oku☺ja mam nadzieję, ze będę za rok obchodzić pierwszy Dzień Matki "potrójny", już nie mogę się doczekać. Jestem w 12 tygodniu ciazy trojaczej. Od jakiegoś czasu czytam Twojego bloga i bardzo pomaga mi on oswoić się z szokiem po informacji ze spodziewamy się trojaczkow. Jedyną myślą jaką mam teraz w głowie to to aby dzieci były zdrowe i siedziały w brzuszku jak najdłużej, a z resztą to sobie poradzimy☺pozdrawiam serdecznie Gosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana! Bedzie dobrze! Dbaj o siebie, dużo śpij i myśl pozytywnie. Może to głupie, ale nastawienie psychiczne i wiara że wszystko będzie dobrze.. działa cuda!:)
   Dawaj znać co u Was!:)

   Usuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!