10 najczęściej zadawanych pytań

Jakie pytania zadajecie mi najczęściej? O co pytacie? Co powtarza się w waszych mailach i wiadomościach? 


1. W którym tygodniu urodziły się dzieci?
Takie pytanie najczęściej pada od nowych czytelniczek. 15 czerwca 2015 roku na świat przeszli: Nikodem, Oliwia i Lena. 11:45, 11:46, 11:47. Mają po 8-9 punktów Agpar, mierząc od 42-45 cm i ważąc 1440, 1470 i 1660 gram. I nasz świat zwariował :) 34tc.


2. Jak Ty sobie radzisz???
To jedno z naczęsciej zadawanych pytań. Trojaczki nie są popularnym zjawiskiem, także i ich wychowanie nie należy do łatwych zadań. Bywa ciężko, mamy sajgon połaczony z tajfunem. Ale to wszystko nie jest ważne, gdy patrzą na Ciebie 3 pary oczu, uśmiechają się pod noskiem i widzisz w tych oczach szczęście:) A więcej... TU.


3. Jakich smoczków używają trojaczki?

Physio Soft 4m+
4. Jak i ile schudłam po ciąży, i ile w niej ważyłam.
Ah ta babska ciekawość!;) Miałam już dość takich pytań, i powstał o tym post -> TU.

5. Co już jedzą dzieci?
Dużo! zupki, mięska, jabłko uwielbiają (tarkowane!:), potrafią zająć się na kilka minut chrupkiem kukurydzianym. wprowadziłam już im żółtko.. i pojawiła się skaza:( w następnym tygodniu startujemy z glutenem. Lubią dania w sosie pomidorowym, ryby.. i polubiły jednak tego nieszczęsnego brokuła;)

6. Czy szumiące misie się sprawdzają?
Taaaaaaaaaak! Zbawienie nasze! Nie tylko potrafią uspać, ale przede wszystkim zagłuszyć piszczące obok rodzeństwo. Gdy dzieci ucinają sobie drzemkę, ja mam czas na ogarnięcie domu czy zrobienie obiadu - włączam im misie w pokoju i nie muszę uważać na kazdy ruch. Na stronie głównej bloga macie banerek i rabat na zakup Whisbear Szumiący Miś!

7. Jak żyć po poronieniu?
Może to dziwne.. mam trójkę wspaniałych dzieci, a czasami wracam do tamtych momentów, tej ciąży, tego dziecka i zastanawiam się jak potoczyłoby się nasze życie gdybym nie poroniła. To był 5 tydzień, 3 dni przed wizytą u lekarza.. nie wiem czy nosiłam w sobie jedno dziecko, dwoje.. a może trójkę?
Jak żyć? Nie poddawać się! To cholernie trudne, ale bez tego nie ruszycie do przodu.

8. Jak zajść w ciążę?
Na to odpowiedzi nie ma. Niestety. Zbadaj się, znajdź dobrego lekarza i kochaj cię! To w wielkim skrócie:)
Starające się kobietki zapraszam do przeczytania kilku postów. Jeżeli chcecie pogadać, zapytać.. piszcie na maila!
Post, post, post (klik). 

9. Czy karmiłam piersią, ile karmiłam itd.
3 miesiące karmiłam trojaczki moim mlekiem. Tyle dałam radę i jestem z tego dumna! A potem.. historię mojego karmienia znajdziecie TU
10. Może to pytanie nie pada często, ale jak już padało to zwalało mnie z nóg. I powaliło. CZY PLANUJEMY KOLEJNE DZIECKO? Ale o tym po weekendzie ;)

2 komentarze

  1. To w ktorym tygodniu przyszły na Świat? :) bo nie ma odpowiedzi na to pytanie - jest tylko data :)
    Gosia

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!