Jak zrobić dziecku ładne zdjęcie?

Jak zrobić ładne zdjęcia dziecku? Poznaj kilka zasad, dzięki którym Twoje zdjęcia zachwycą wszystkich! Sprawdź też aplikację dzięki której przygotujesz przepiękne grafiki ze zdjęciami pociechy! 


Rok temu stanęliśmy przed wielkim dylematem. Za kilka miesięcy na świat miały przyjść nasze dzieci. Prowadziłam bloga i wiązało się to z publikowaniem zdjęć. Posty bez zdjęć nie maja racji bytu. Po 7 miesiącach cieszę się że zdecydowaliśmy się pokazać nasze cuda całemu światu!
Na moim prywatnym facebooku jest z 20 zdjęć dzieci, w tym relacja z chrzcin. Weszłam na konto znajomej, która ma nieco starsze dziecko od trojaczków. 1227 zdjęć !!!!!! Przez 2 minuty przeglądałam album.. i przez te 2 minuty naliczyłam 20 zdjęć których nie wstawiłabym nigdzie, za żadne skarby świata! Druga znajoma jest mistrzem "fotoszopa"! Jakie cuda wyrabia ona ze zdjęciami dzieci. Jakich filtrów używa. Jakie obrazki (chyba w Paincie) dokleja do zdjęć. Mój zmysł estetyczny nie wytrzymał takiej twórczości, musiałam ukryć jej dzieła, aby nie wyświetlały się na tablicy. Dla własnego zdrowia psychicznego:)

Nie każdy posiada fajny program do przerabiania zdjęć. Nie każdy posiada takie zdolności.  Z pomocą przychodzi Wam jak zawsze niezawodne Chicco, prezentując NOWOŚĆ! 

Aplikacja CiaoChicco !

Aplikacja umożliwiająca tworzenie ładnych, estetycznych, kolorowych, niezapomnianych grafik ze zdjęciami maluchów.
Mam też dla Was kolejną niespodziankę. Znacie piękną Agę - mamę Kuby i Oliwierka z bloga Buuba.pl? Przygotowała dla Was bardzo przyswajalny poradnik jak robić fajne zdjęcia! Poznajcie 9 prostych kroków do stworzenia idealnego zdjęcia! Oto kilka moich ulubionych rad, resztę genialnych porad znajdziecie TU.

Gdy już się wprawisz w fotografowanie łap dziecko w zabawie, w biegu, w locie, uchwyć jego energię, uśmiech, szczęście. Zdjęcia naładowane pozytywnymi emocjami, oglądane później, wywołują uśmiech na każdej twarzy. Wykorzystaj do tego dostępne zabawki, kolorowe balony, tak by dziecko miało zajęcie, a Ty dłuższy czas na zdjęcia.

Staraj się robić zdjęcia w pomieszczeniach dobrze oświetlonych, unikniesz szumu na zdjęciach, będą one wyraźne i jasne. Jeśli robisz zdjęcia na zewnątrz pamiętaj by nie robić ich, gdy jest mocno palące słońce, najlepsza pora to popołudnie, gdy słońce jest jakby z boku.

Złota zasada trójpodziału. Brzmi jak czarna magia prawda? To nic innego jak sieć 9 krateczek, można ustawić wyświetlanie ich w coraz większej ilości telefonów. Chodzi o to by nie ustawiać twarzy naszej pociechy na środku ekranu, tylko właśnie na miejscach gdzie krzyżują się linie trójpodziału.

Filtry. Nie bój się z nich korzystać. Czarno białe, kolorowe, sepia, mgiełka. Dopasuj je tak by nadać zdjęciu charakteru. Ożyw surowe zdjęcie, by bardziej cieszyło oko. Możesz również lekką mgiełką stonować zdjęcie, na którym jest mega dużo kolorowych zabawek. Czarno białym filtrem również zgasisz kolory i nadasz zdjęciu charakteru.

A oto najnowsza sesja trojaczków #ciaochicco
  I przecudowna pamiątka narodzin :)! 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!