Najpiękniejsza GWIAZDKA...

Rok temu podzieliłam się z Wami najwspanialszą wiadomością - byłam w ciąży. W ciąży z TROJACZKAMI. Wtedy wiedziałam, że kolejna Gwiazdka będzie magiczna, jak żadna inna!

Mimo że dzieci będą miały zaledwie 6 miesięcy, nie będą jej pamiętały - będzie magiczna! Za kilka lat, usiądziemy całą piątką przy przepięknie ubranej choince i będziemy wspominać. Pierwszą gwiazdkę, pierwszą "wspólnie" ubraną choinkę, marchewkę z ziemniaczkiem jako najpyszniejsze wigilijne danie. Ja będę wspominała sen, sen który spełnił się. Potrójnie! 

Od kilku dni w moim serduchu zrobiło się bardzo nastrojowo. Usłyszałam Michael'a Bublé w piosence "Christmas", wybrałam się na zakupy do pękającej w ozdobach galerii, zaczęłam planować świąteczne menu.. i odwiedziłam TEN serwis!
Pięknie tam, prawda? Magicznie! Patrzyłam jak mogą wyglądać nasza Gwiazdka za kilka lat. Jak dziewczyny będą cieszyć się jak bliźniaki Vivi i Oli z wybranej choinki, jak będziemy wspólnie piec świąteczne wypieki jak Małgosia z chłopakami! To dopiero będą święta!


Pytałam Was o porady, co kupić dzieciom na święta. Znalazłam maksymę, dzięki której znalazłam odpowiedz! 
Co można podarować niemowlakowi na jego pierwszą gwiazdkę? Z czego ucieszą się starsze dzieci, które są świadome świąt i oczekują prezentów pod choinką? Niezależnie od wieku, najlepsze prezenty są dopasowane do umiejętności intelektualnych i ruchowych - dzięki czemu cieszą już od pierwszej zabawy. Warto wybierać prezenty, które mogą posłużyć również w późniejszych etapach rozwoju.


Jeszcze leżę


                                                     źródło: gwiazdkazchicco.pl 
Najmłodsze dzieci spędzają większość czasu w pozycji leżącej. Odpowiedni prezent na tym etapie powinien uatrakcyjniać czas spędzany w łóżeczku. Projektor Gwiazdek,Tęczowa Kostka i karuzela Magic Stars będą idealne!

Jaki upominek sprawdzi się już od pierwszych dni życia? Delikatny, ortodontyczny smoczek Physio Soft z motywem gwiazdkowym. Może stanowić uzupełnienie świątecznej dekoracji, które ucieszy oko każdej mamusi. Smoczki polecam na 100000%! Przetestowaliśmy 8 smoczków! 8x3=24 smoczki wylądowały w koszu. JEDYNYMI SMOCZKAMI ZAAKCEPTOWANYMI PRZEZ TROJACZKI SĄ smoczki z serii Physio!
                                                     źródło: gwiazdkazchicco.pl
Potrafię siedzieć!

Maluch, który siedzi może ćwiczyć precyzyjne ruchy rączek, dlatego świetnym prezentem będzie klasyczna układanka z kółek i pałąka. Młodsze dzieci z zaciekawieniem obserwują koraliki oraz badają wielkości i kształt elementów za pomocą rączek i buzi. Jeśli Twoje dziecko znajdzie od choinką Układankę Wieżę, to z pewnością będziecie bawić się nią jeszcze latem! Poznajcie jeszcze Mówiący Telefon też spodoba się najmłodszym!


                                                    źródło: gwiazdkazchicco.pl 
W ciągłym ruchu…

Warto zachęcać malucha do raczkowania, ponieważ rzutuje to na jego późniejsze umiejętności. Na gwiazdkę podaruj maluchowi poruszające się zabawki. Jeżdżący Kotek grzechocze i przesuwa się, gdy dziecko go popchnie – dzięki dźwiękom, maluch zapragnie go jak najszybciej dogonić! Wiosenna Rolka tocząc się po podłodze kusi karaibskimi melodiami i światełkami. Gdy maluchowi uda się ją schwytać, może ćwiczyć umiejętności manualne dzięki wielu przyciskom i ruchomym elementom.

                                                      źródło: gwiazdkazchicco.pl 


Pierwsze kroki

Wspieraj swoje dziecko w nauce chodzenia! Jeździdełko Lokomotywa to zabawka, którą maluch pokocha na wiele miesięcy. Gdy uczy się chodzić, lokomotywa stanowi stabilne podparcie. Niektóre dzieci potrzebują zachęty do chodzenia. Grający Pchacz dopinguje każdy krok malucha radosną melodią i daje mu poczucie bezpieczeństwa. 

Co Święty Mikołaj powinien podarować starszym dzieciom? Zabawki powinny być zawsze dobrej jakości. Wspaniale, jeśli są także związane z zainteresowaniami malucha i dodatkowo wspierają jego rozwój.

Dzieci kochają wszelkie pojazdy, a „auto” jest jednym z pierwszych słów. Pięknym, zdalnie sterowanym Fiatem 500 Sport RC zachwycą się jednak nie tylko dzieci, ale również rodzice! Autko skręca przy poruszaniu kierownicą - jak w prawdziwym samochodzie. Jedyny minus – rodzice mogą zapragnąć takiego samego, prawdziwego samochodu…  
Rok temu chrześniak został obdarowany takim cackiem! Był zachwycony! W sumie nie wiem kto bardziej, chrześniak czy mój D. który zawzięcie uczył go obsługi ;)źródło: gwiazdkazchicco.pl 

Innymi zabawkami wartymi polecenia są: Miś Podróżnik, klocki App Toys, Grająca Bramka i Równoważnia z linii Fit&Fun.


W serwisie znajdziecie także KALENDARZ ADWENTOWY, a na FACEBOOKU wiele niespodzianek, konkursów i ciekawostek!

PORADNIK PREZENTOWY pomoże Ci wybrać najlepszy prezent dla Twoich dzieci!
W serwisie są 4 magiczne, pełne świątecznej atmosfery filmy nagrane przez Wronek, Vivi&Oli, Lady of the house i Mum and the city! Koniecznie je zobaczcie!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!