Jak oryginalnie, tanio i ekonomicznie zapakować prezenty?

Tony papieru ozdobnego, metry taśmy klejącej i godziny spędzone na obklejaniu prezentów. Znacie to? Pokażę Wam jak w ekspresowy sposób zapakować prezenty, by móc potem praktycznie wykorzystać opakowania. Takie pakowanie możecie powtarzać co roku;) Ekonomicznie!Torebki papierowe kupiłam na allegro - jedna sztuka to koszt ok. 1 zł ! Gałązka z drzewka z ogródka i karteczka z odpadków brystolu który został chyba jeszcze po szkolnym rodzeństwie:) Szpulę nici kupiłam... w sklepie spożywczym, na dziale mięsnym:)

Za rok powtórka, tylko torebek będzie trzeba kupić więcej :)

2 komentarze

  1. Uwielbiam prezenty pakowane w biały / szary papier, przewiązane właśnie sznurkiem, albo matową, czerwoną wstążką... Papiery kolorowe już mi się przejadły ;) Ukradnę w tym roku pomysł z gałązką! Jest rewelacyjny, a nie wpadłam wcześniej na to. ;) Ja przywieszałam zawsze przy karnecie malutką bombkę - można kupić pakowane po 10 szt w przeróżnych sklepach. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Można też na takich zwykłych szarych/białych torebkach lub papierze namalować farbami wzory lub po prostu kropki/grochy. Tylko wtedy więcej czasu trzeba poświecić.Monika

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!