Nasze HITY od CacuszkaMaluszka.pl

O 5 rano robi się najlepsze zakupy! Serio! Szukając grzechotek, zawieszek i innych cudów którymi będą się bawić trojaczki, trafiłam na kilka genialnych miejsc! W najbliższych postach pokażę Wam kilka sklepów/producentów których musicie poznać! Będzie to rzetelna opinia, i z ręką na sercu polecana przez trzy małe buby :)


 

CacuszkaMaluszka.pl. Znacie? Ja też nie znałam, aż dzieci zaczęły jeść wszystko naokoło siebie. Palce swoje, palce siostry/brata, zabawki, szczebelki od łóżeczka - wszystko! Szukałam nowych gryzaków i.. znalazłam zbawienie!

  

Gryzaki z bambusa od Cuddly Zoo! Z wielką ciekawością czekałam na pierwszy kontakt dzieci z gryzakami. Od kilku dni, nie wypuszczają ich z rąk!!! Gryzą, gryzą, gryzą!

Z tej samej firmy zamówiłam naramienniki.. zamówiłam je o 10 t-shirtów za późno. Nasze dzieci mają czujnik! Przebrana mama - ulewamy przy odbijaniu. Tata za 3 minuty wychodzi do pracy - ulewamy. Wystrojona babcia - ulewamy. Ciocia wpadła wycałować przed pracą - ulewamy. Doszło do tego, że przebieraliśmy się kilka razy dziennie. Nie pomagały tetry - zawsze zasłonisz ubranko dziecka, żeby się nie pobrudziło po raz setny, a nie swoje. Prawda mamy?:)

 


Od kilku tygodni dzieciaki opanowały sztukę perfekcyjnego gryzienia paluszków, wyrzucając smoczki jak najdalej się da. Używamy smoczków Chicco, jednobarwnych. Zmieniliśmy teraz na te 4+, i przy okazji zmieniliśmy kolor smoczka Leny - z białego na fiolet. Wyobraźcie sobie sytuację. 4 nad ranem, Lena płacze, a ja szukam przeźroczystego smoczka którego nie ma nigdzie w łóżeczku! Był. Na szczebelkach między łóżeczkami, na samym dole, w samym rogu! Celność na 6! Nikodem ostatnio wykonał taki zamach ręką trzymającą smoczka, że widziałam tylko zieloną poświatę nad łóżeczkiem. Trafił w Oliwkę leżącą obok..:) Biegałam ze smoczkami do czajnika z wodą żeby je oczyścić, wyparzyć. NIGDY nie wezmę smoczka do buzi, a następnie dam "czystego" smoczka dziecku. Nigdy w życiu! Ble! Z ciekawości chciałam wypróbować "magiczną kapsułę". Używam go kilka razy dziennie! Odkaża smoczek dzięki promieniom UV w 3 minuty!!! Dzieciaki lubią melodyjkę, która oznacza koniec sterylizacji:) Dostępne są w różnych kolorach.


Wyobraźcie sobie jeszcze jedno.. 3 karuzele dziecięce włączone na raz! D. pozaklejał w 2 głośniki, aby ukoić nasze uszy. Mimo to, dźwięk 3 identycznych melodii, grających z kilkusekundowym opóźnieniem.. jest koszmarem!
Dzieci bardzo fajnie reagują na kolorowe ledy w naszej sypialni, wpatrują się w nie z zaciekawieniem! Znalazłam więc projektor-lampkę-pozytywkę w jednym! Delikatnie święcąca lampka, projektor emitujący gwiazdki i księżyce i do tego kołysanki i inne dźwięki np. szumu fal i bicia serca!

W sklepie znajdziecie wiele fajnych produktów takich firm jak:
Cuddly zoo, Janod, Dolly, Poofi, Cocomilo, czy genialna wyprawka 10w1 od Maltex!

Obserwujcie profil CacuszkaMaluszka - nie przegapcie rabatów przed świątecznymi zakupami! 4 komentarze

 1. Podoba mi się ta magiczna kapsuła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wygląda ta sowa - projektor :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To doskonale, że nie bierzesz smoczków dzieci do buzi do "sterylizacji". Ja też NIGDY tego nie robiłam przy starszym dziecku i NIGDY tego nie robię przy młodszym.
  Niestety to niechlubny standard wśród mam. Nawet nie wiedzą ile bakterii przekazują w ten sposób swojemu dziecku. I w gratisie próchnicę:(((

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak, magiczna kapsuła by się przydała ;)

  OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!