URBAN - Wózek do zadań specjalnych

Wózek URBAN - nowość od Chicco! Gondola i spacerówka w jednym! Lekki, wygodny, kompaktowy! Składanie zajmuje kilka sekund.. i robisz to jedną ręką! Dzięki wymiennym elementom możesz zmieniać kolory wózka.. w zależności od nastroju/ubrania/pory roku ;)Trojaczki mają trzy bryki. Dzień przed wypisem ze szpitala dostali od tata nowy samochód, który bez problemu pomieściłby trzy foteliki. Na co dzień wożą się wózkiem trojaczym, a wózkiem do zadań specjalnych został URBAN, wielofunkcyjny wózek od Chicco. 
Dzieci wyszły ze szpitala w połowie lipca. Kilka dni po wyjściu ze szpitala wójt naszej gminy sprezentował nam wózek trojaczy! Byliśmy i nadal jesteśmy mu dozgonnie wdzięczni. Gabaryna to jakich mało. Miejsca w salonie zajmuje tyle co Fiat 126p, ale jest to jedyny dostępny wózek dla trójki dzieci.

Przez pierwsze 2 tygodnie stał w salonie, mimo że nie usypialiśmy w nim dzieci. Sporadycznie kołysaliśmy je w wózku. Bałam się przyzwyczajenia dzieci do takiej metody zasypiania. Dostał eksmisję do garażu, gdzie czekał na nasze codzienne spacery. Było to posunięcie genialne, bo zniesienie wózka, a przed tym rozłożenie go na części pierwsze było nie lada wyzwaniem.

Potrzeba wózka pojedynczego pojawiła się wraz z koniecznością wyjazdów Oliwki do Instytutu Matki i Dziecka. Brak wózka ograniczał tatę, bo to tata wziął na siebie ciężar wyjazdów. Ja jestem za słaba psychicznie na pobyty w miejscach gdzie cierpienie dzieci spotkać można na każdym kroku.. Z wózkiem można wyskoczyć do galerii na zakupy, a nawet IKEA stoi otworem! Nie mówiąc już o spacerze po Łazienkach Królewskich.. 


Zaczęłam więc szukać wózka. Wózka który musiał mieć kilka cech: lekki, wygodny, kompaktowy, 2w1.. i musiał być ładny:) Oliwka w byle czym wozić się nie będzie:)

Dlaczego wybrałam URBAN'A?:)
Ja, matka która jedną ręką potrafi zrobić obiad/posprzątać/odebrać paczkę/namalować oko/zrobić przelew.. itp umiem go złożyć/rozłożyć w kilka sekund, JEDNĄ RĘKĄ:) Wózek jest banalnie prosty w użytkowaniu. Gondolę odczepiasz z wózka jednym ruchem, drugim ruchem składasz cały stelaż, trzecim ruchem podnosisz stelaż i jednym paluszkiem pakujesz do samochodu. Baaaa.. URBAN zmieścił się w naszym samochodzie bez składania!Na razie korzystamy z gondoli. Wózek ma też super wersję spacerową, można ją montować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Co jeszcze?

- wygodna, głęboka gondola!
- stablina spacerówka
- możliwość zmiany spacerówki w gondolę kilkoma ruchami!!!


Na dowód macie krótki film!


- możliwość montażu tyłem/przodem do kierunku jazdy
- duży kosz na zakupy
- hamulec bezpieczeństwa


- obszerny daszek/budka idealnie chroni przed słońcem/wiatrem/śniegiem


- regulowana rączka nadaje się dla mamy która ma 165 cm wzrostu, jak i dla 2 metrowego taty ;)


- do wyboru do koloru! Możesz zmieniać różne elementy wózka w dowolnych kolorach!


 

- lekko się prowadzi 
- bezpieczny! posiada pasy bezpieczeństwa 
- specjalne dodatki na zimę! O kolorach i dodatkach przeczytacie tutaj!Więcej o wózku możecie przeczytać na oficjalnej stronie Chicco!

3 komentarze

  1. Super wozek. Moze jeszcze taki kupimy? Poki co mamy mountain buggy swift. Mielismy z 9 wozkow (jestem wozkomaniaczka) i z mountain (w gorach sie sprawdza i ma miekie zawieszenie, maclaren dla nas za twardy) jestem baardzo zadowolona. Jeszcze lepiej niz ten chicco sklada sie baby jogger city mini lub GT.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mialam dla 3l temu syna Graco Symbo baaardzo podobny i tez bylam mega zodowolona :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Zastanawiałam się nad nim, ale brak amortyzacji skreslił go na starcie ☺

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!