Na pamiątkę... + KONKURS

Od Chrztu Świętego trojaczków minęły już 2 miesiące. Pokażę Wam w kilku najbliższych postach jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla najbliższych, chrzestnych, dziadków. Jak uwieczniliśmy ten ważny dzień, tak, aby na zawsze został w pamięci. 

W ramach podziękowań chrzestnym i dziadkom przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Wywołałam ponad 1000 zdjęć! Przygotowałam też spersonalizowane kalendarze. Moim zdaniem to piękna pamiątka, na cały rok. Wszyscy ucieszyli się niesamowicie! Fajną opcją jest personalizacja kalendarza. Własne zdjęcia, własny układ, możliwość dodania ważnych dat: urodzin, imienin, rocznic.

Sami zobaczcie!!! Przygotowałam też małe pamiątki dla ważnych nam osób. Przy najbliższej okazji zawieziemy zdjęcia z podziękowaniami na oddział wcześniaków gdzie trojaczki spędziły pierwszy miesiąc swojego życia, dla lekarza prowadzącego moją ciąże.

A dla Was mam mały konkurs. Szczegóły niżej :)


KONKURS 

Do wygrania 3 fotokalendarze od Colorland.pl !

Napisz w komentarzu, jakie zdjęcie umieściłabyś na okładce kalendarza. Napisz w max. 2 zdaniach dlaczego własnie te.

Regulamin
1. Konkurs trwa od 23.10.2015 do 30.10.2015 do północy.
2. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terenie PL
3. Wyniki ogłoszone zostaną w terminie 7 dni, w tym poście
4. Miło nam będzie jak polubisz profil sponsora nagród (KLIK) i udostępnisz na facebooku TEN plakat konkursowy:)
5. Nagrodzone zostaną 3 osoby. W ramach nagrody zostanie przekazany kod na wykonanie własnego fotokalendarza. Laureat pokrywa koszta innych ewentualnie zamówionych produktów, oraz koszt wysyłki 9.99.

Powodzenia!


A dla tych co nie lubią czekać.. mam zniżkę na fotokalendarz! 

BL93GRT3 

Z kodem cena kalendarza to tylko 19 zł, wysyłka 14,90 zł!!!
Kod wielokrotnego użytku, ważny do stycznia 2016 roku!
Zamówienia na fotokalendarze możecie składać na colorland.pl

38 komentarzy

 1. Uwieczniłabym zdjęcie ze swoimi siostrami. Mamy tylko dwa zdjęcia gdy jestesmy w 4ry! Az wstyd ze tylko tyle ale nadrobimy!!!
  Kinga Walczak

  OdpowiedzUsuń
 2. Na okładkę wrzuciłabym kolaż zdjęć: moje z dzieciństwa, mojego męża i mojego syna. Mamy bardzo podobne fotki z mniej więcej 4 tygodnia życia, na których widać, jakie cechy synek dostał po którym z rodziców ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Umieściłabym zdjęcie pełne, miłości, radości, zadowolenia, humoru, szczęścia, uśmiechu i wzruszeń :) Było by to zdjęcie na którym była bym to JA (pewnie z palcem w oku Synka, który nie usiedzi sekundy ), MĄŻ (z miną bez cenną bo musi robić zdjęcie i być na zdjęciu ) i DZIECI ( jedna siedzące na drugim, ale każde musi być pierwsze z przodu i u mamy na kolanach) .

  OdpowiedzUsuń
 4. Na okładkę wybrała bym zdjecie z sesji noworodkowej naszej całej trójki, byłby to nasz rodzinny kalendarz w którym byśmy zaznaczyli ważne dla nas dni:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na okładkę kalendarza wstawiłabym 2 zdjęcia mojej kochanej Córeczki-pierwsze zdjecie z USG, kiedy to 'zobaczyłam' Ją pierwszy raz a drugie zrobione od razu po narodzinach! Przepięknie by wyglądało to z jakiej malutkiej istotki przerodziła się w moja Ksieżniczkę!
  Karolina Zalewska.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcie pierwsze Maksia po narodzinach a drugie nasze wspólne z mlodym pierwsze są to zdjęcie którego już nigdy nie będą wyglądać tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jako główne zdjęcie wybrałabym fotografię mojego męża z córką, na którym daje Jej całusa. Uwielbiam to zdjęcie, zwłaszcza dlatego, że to jedno z niewielu zdjęć jakie partner posiada z córeczką ponieważ dużo pracuje, aby zapewnić nam to co najlepsze . Doceniam Go bardzo za to poświęcenie. Na pewno byłaby to dla Niego super niespodzianka, gdybym taki kalendarz wygrała :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym zrobić taki kalendarz ze zdjęciami mojej córeczki, a na okładce umieściłabym jej zdjęcie, gdy była jeszcze w brzuszku. Córka w grudniu skończy roczek, kalendarz byłby więc podsumowaniem tego pierwszego roku razem, każdy miesiąc obrazowałby jej jeden miesiąc z jej/naszego wspólnego życia. Czy może być więc piękniejszy początek? To chyba najpiękniejszy możliwy początek, dosłownie i w przenośni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na okładkę wybrałabym zdjęcie, na którym jestem z moimi Przyjaciółkami. To dzięki Nim każdego dnia odkrywam siebie, rozwijam się i uczę tego, jak ważne w życiu jest mieć Kogoś, kto zawsze wysłucha i nigdy nie ocenia tego, jak postępujesz, tylko pomoże wyjść nawet z najgorszego bagna, nie obawiając się, że sam też może się pobrudzić. Budowanie relacji z Nimi jest wspaniałym doświadczeniem, podróżą wgłąb siebie i lekcją dbania bardziej o innych niż o siebie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dalabym zdjecie moich dzieci I mojego taty, ktory jako Aniol juz czuwa nad nimi. I choc nigdy nie poznal wnukow a one jego to laczy ich niewytlumaczalna więź.

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej :) u mnie na okładce kalendarza znalazłoby się pierwsze zdjęcie jak Maja (co prawda jeszcze w inkubatorze) trzyma mnie za rękę albo te kiedy pierwszy raz wzięłam ją na ręce. Emilka Grabińska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Emilko, gratuluję. Proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@trojaczki.com.pl

   Usuń
 12. Na okładkę umieściłabym zdjęcie na którym karmię syna piersią. Jest to niezapomniana chwila, którą możemy przeżyć tylko ja i on, chwila której już nigdy w późniejszym dzieciństwie nie powtórzymy

  OdpowiedzUsuń
 13. Gdybym miała wybrać to wybrała bym pierwsze wspólne zdjęcie z mężem (wtedy jeszcze chłopakiem:P) jakie mamy zrobione razem, piękne wspomnienia :) jako drugie było by to moje, już z wielkim brzusiem, ale największym szczęściem, które było w środku :) a trzecie było by z sali porodowej z nasza córcią, zaraz po urodzeniu, taka nasza trójka, moja rodzinka.. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Umieściłabym zdjęcie moje i mojego narzeczonego.
  Czemu? Miło by było utrwalić ostatnie wspólne chwile w narzeczeństwie zanim wejdziemy w jakże cudowny związek małżeński :) To ostatni rok jak narzeczeństwo :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Umieściła bym zdjęcie swojego synka ♡ jest moim największym osiągnięciem i szczęściem. ..robie wszystko dla niego wiec i kalendarz byłby o nim in dla niego jako pamiątka na całe życie ;) dodam że niedawno skończył rok i każdy mc w kalendarzu odpowiadał by jego miesiącu życia ;* pozdrawiam i życzę zdrówka dla trojaczkow. Wioleta Krzywy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję. Proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@trojaczki.com.pl

   Usuń
 16. Na okladce bym umiescila, gdybym tylko meza zmusila, zdjecie naszej rodzinki, jeszcze bez naszej dziewczynki... A w srodku bym jej zdjecia dala, kiedy bede je juz miala...

  Ania Czapka-Moraniec

  OdpowiedzUsuń
 17. Na na okładce kalendarza umieściłabym zdjęcie mojego synka gdy go pierwszy raz ujrzałam i już wiedziałam że jest najważniejszą osobą w moim życiu.
  Anna Kralka

  OdpowiedzUsuń
 18. Na okładkę kalendarza umieściłabym zdjecie usmiechnietej mojej córki ponieważ jej uśmiech daje siłę na dalsze dni i wynagradza wszystkie gorsze. Joanna Kamińska

  OdpowiedzUsuń
 19. wstawiłabym zdjęcie mojej córki (teraz ma 2 lata i 3 mies) i moje (częściowe) z brzuchem który rośnie i rośnie bo spodziewamy się drugiego potomka. Termin na grudzień więc brzuszek jeszcze podrośnie i właśnie takie zdjęcie chce jak córka go całuje lub dotyka rączkami ( a robi to bardzo często i jest to przecudny i przesłodki widok)
  dorota j.

  OdpowiedzUsuń
 20. Bankowo wstawiłabym zdjęcia synka z sesji aby podarować prababci pod choinkę taki kalendarz
  Na FB jako Gosiulka Angela Banda

  OdpowiedzUsuń
 21. Chciałabym zrobić fotokalendarz rodzinny - dla Dziadków (Pradziadków naszej Córeczki). Od niedawna powiększyła im się rodzina o dwójkę kolejnych prawnuków; a że mamy zdjęcie, na którym jest rodzina w komplecie; to takie zdjęcie byłoby na okładce. Następnie każdy prawnuk miałby swój miesiąc i wnukowie/wnuczki ze swoimi współmałżonkami swój miesiąc. Po jednym miesiącu zostałoby też dla dzieci naszych Dziadków. Jestem przekonana, że taki kalendarz (już kiedyś taki spersonalizowany-również z Colorland'u Dziadkowie od nas dostali i sprawił im wiele radości) bardzo ich ucieszy i będzie wspaniałym prezentem.
  Magdalena Borkowska (fb)

  OdpowiedzUsuń
 22. Na okładce pojawiłoby się zdjęcie mojej ukochanej piąteczki . Po prostu dlatego bo dla mnie moje dzieci są wyjątkowe i chcę się nimi cieszyć każdego dnia :) Fb Patrycja Gorszewska

  OdpowiedzUsuń
 23. A ją chciałabym aby na okładce była całą naszą szóstka! A potem kolejno zdjęcia Wojtusia, Igorka,Sebusia i Gabrysi :-)

  OdpowiedzUsuń
 24. Na okładce umieściłabym zdjęcie całej mojej rodziny. Mamy takie grupowe zdjęcie z chrztu córeczki. Są na nim wszystkie bliskie nam osoby rodzice, rodzeństwo z partnerami, przyjaciele, dzieciaczki. A każdy miesiąc zdobiłoby zdjęcie(zdjęcia) osób które mają w nim urodziny😊 Agnieszka Szumnarska

  OdpowiedzUsuń
 25. Gdybym miała wybrać jedno jedyne zdjęcie to pewnie byłoby to to, na którym moja Wrzaskunica wcina swoją pierwszą bułkę z serkiem homogenizowanym. Każdy, kto je widzi śmieje się na widok wielkiego uśmiechu od ucha do ucha całego umazanego w serku, kopki serka na czubku nosa i kawałka bułki mocno trzymanej w rączce. To jest chyba kwintesencja Ali w ostatnich tygodniach, wiecznie coś jedzącej, wiecznie uśmiechniętej i zadowolonej z życia i z błyskiem "małego szatana" w oczach. :)

  OdpowiedzUsuń
 26. No to żeś dała zadanie! Weź tu z tryliarda zdjęć wybierz JEDNO. Mission Impossible :D No ale dobra ten ... tego skupmy się... Jeśli więc miałabym wygrać JEDNO JEDYNE i najjedynieńsze zdjęcie wybrałabym zdjęcie mojej córeczki Wiktorii która leży na brzuszku, ma na głowce śliczą opaskę i minę niczym kot ze Shreka :) A dlaczego akurat to? Co miesiąc od urodzenia robię jej zdjęcie z karteczką który ma obecnie miesiąc... jak była mała to wiesz noł problem. Położysz Wiki, kładziesz karteczkę i PSTRYK! Jest zdjęcie, żadna filozofia. ALE jak dziecko ma 5 miesięcy to już sprawa nie jest taka prosta... Rusza się z prędkością światła, a że nie mam lustrzanki ciężko jest zrobić jej nierozmazane zdjęcie, po za tym karta z miesiącem jest taka smaczna. A no i najważniejsze! Kiedy Wiktoria widzi aparat robi się poważna jak Jarosław Kaczyński :D Nie ma mowy o śmiechu... No i wyobraź sobie Aga.. Wiktoria leży na łóżku rusza się, próbuje zjeść kartkę a matka nad nią na pufce zachowuje się jak małpa bo chce rozśmieszyć córeczkę. I kiedy zwykle nie ma z tym żadnego problemu, to kiedy robię zdjęcie miesięczne Wiktoria robi się poważna. Wracając do zdjęcia.. dlaczego akurat to ? Bo już po 50 zdjęciach z 5 miesiącem, matka się poddała bo prawie na każdym grymas.. to położyłam Wiki na brzuszek i zaczęłam pstrykać. I choć uśmiech nadal nie został uwieczniony w 5 miesiącu to zdjęcie OSTATNIE jakie zrobiłam jest moim NAJULUBIEŃSZYM jak do tej pory <3 Moja córa pokazała mi że nie wolno się poddawać! PS zdjęcie dodam w komentarzu na Fb :)

  Olga Ruszkowska

  OdpowiedzUsuń
 27. Napewno było by to pierwsze zdjęcie gdzie synek pokazuje ogromną miłość do swojej siostry, zdjęcie które rozczula wszystkich. Leżąca siostrzyczka i calujacy, przutulajacy ja starszy brat bezcenne. To zdjęcie ponieważ dzieci są dla mnie najważniejsze i kocham na nich patrzeć a jak są np u babci to pozostają mi zdjęcia. Fb Alicja Matusiak

  OdpowiedzUsuń
 28. Umieściłabym tam zdjęcie, które według mnie jest najpiękniejszym i najbardziej wzruszającym zdjęciem jakie posiadam. Zdjęcie to przedstawia mnie jako 4-letnią dziewczynkę oraz mojego ukochanego dziadka. Oboje siedzimy w moim pokoju na kanapie wypełnionej po brzegi lalkami i maskotkami, wpatrujemy się sobie w oczy i szczerze uśmiechamy. Mam dzisiaj 25 lat, a nadal mi brakuje mojego najlepszego przyjaciela- dziadka, który zmarł 20 lat temu, dlatego to zdjęcie jest dla mnie tak wyjątkowe. Sama spodziewam się teraz dziecka i mam nadzieję, że też będzie w przyszłości posiadać takie wzruszające zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Co roku przygotowujemy kalendarze, które drukuje Colorland, dostają go Dziadkowie, a jeden zostaje u nas. Każdy jest inny, więc do wyboru mamy trzy zdjęcia na okładkę. W tym, który zawiśnie nad biurkiem Dziadka od parowozów okładkę zdobić będzie wspólne zdjęcie Tosi i Dziadka przy Pendolino, bo na nim widać jak bardzo się kochają i jak pięknie dzielą swoje pasje. Na naszym - wspólne zdjęcie z wakacji obok Schroniska Samotnia, bo widać jak my się kochamy. Na trzeci - jeszcze nie wybraliśmy, a czasu coraz mniej:)

  OdpowiedzUsuń
 30. Na okladce umiescilabym zdjecie calej naszej 6!od narodzin naszej najmlodszej pociechy minelo ju 5 miesiecy a nasze ostatnie wspolne zdjecie to takie gdzie nasz synek jest jeszcze w bezuchu��mamy wiec pretekst aby szybko zrobic wspolne zdjecia

  OdpowiedzUsuń
 31. Na okładkę kalendarza umieściłabym zdjęcie z sesji z brzuszkiem. Czy może być piękniejsza pamiątka? W brzuszku wszystko się zaczyna.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. na okładkę umieściłabym nasze pierwsze zdjęcia z córka Lenka. dlaczego akurat te? kocham te zdjęcie, które uwiecznilo nasze Pierwsze przytulnie z naszym Skarbem.

  OdpowiedzUsuń
 33. Na okładce mojego kalendarza umieściłabym zdjęcie moich dziewczyn w scenerii jesiennej, pełne uśmiechów i ciepłych barw. Uwielbiam tę porę roku za kolory i cudowne plenery :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Na stronie tytułowej kalendarza umiescilabym zdjęcie męża z córeczką która trzymał na rękach zaraz po urodzeniu. Jest to moje ulubione zdjęcie na którym w oczach męża widać wzruszenie i ogromna radość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję. Proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@trojaczki.com.pl

   Usuń
 35. Na okładce kalendarza umiescilabym zdjęcie męża z córeczką. Jest to zdjęcie zrobione w szpitalu zaraz po narodzinach i jest to moje ulubione zdjęcie, ponieważ widać na nim wzruszenie i wielkie szczęście w oczach męża.

  OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!