Kończymy naszą CUDowną przygodę...

Wczoraj skończyliśmy 30 tc!!! Granica, którą wyznaczyłam sobie jako cel. Tydzień o którym marzyłam. Tydzień który był tak cholernie daleko, kiedy trafiłam do szpitala. Tydzień który powtarzałam w głowie "oby do 30, oby do 30). 

Dziś pierwszy dzień nowego tygodnia. Zaczynamy 31 tydzień ciąży.. i na tym mogło się skończyć. Skurcze, twardnienie brzucha, szyjka a raczej jej brak. Prognozy są takie, aby wytrzymać jeszcze kilka dni, tydzień. Mam nadzieję że się uda. Super byłoby wytrzymać do 32 tygodnia, tego tygodnia który na początku wydawał się nie realny. A kto wie, może w tym stanie "na 99% gotowi" wytrzymamy jeszcze kilka tygodni...?

Boje się. Boje się tych emocji, tego co będzie się działo. Nie dopuszczam do siebie myśli że będzie źle. Wiem, będzie ciężko ale damy radę. My i dzieci. Damy! Będą trudności, emocje, być może ciężkie chwile, w końcu spodziewamy się dzieci urodzonych przedwcześnie. 

Nie zostawię Was bez postów. Mam kilka w zapasie, także przez najbliższe tygodnie coś tam się pojawi:) Damy znać jak nasze życie wywróci się do góry nogami. 

A Wy nadal trzymajcie za nas kciuki, zmówcie zdrowaśkę i skierujcie na nas pozytywne myśli. 

21 komentarzy

 1. wszystko będzie dobrze:) trzymam za Was kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno dacie radę wytrzymać do 32 tygodnia! Wierzę w to codziennie!! Jesteś mega dzielna! Twoje Dzieci będą miały najwspanialszą MAMĘ na świecie! Trzymam kciuki za 2, 3 a nawet 4 tygodnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia !! I dużo zdrówka i silnych maluszkow !!!!!!!!!!!!!!!!:*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja codziennie odmawiam zdrowaśkę za całą Waszą ekipę! :D :*
  Kocham Wassss! :D :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam mocno kciuki i pozdrawiam, Karolina

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana trzymam mocno te kciuki. Choć pierwszy czerwiec to moim zdaniem o wiele lepsza data na narodziny trojaczków ;)

  Pogadaj z dziećmi. Jeszcze nie ma ciepłego i kuszącego lata.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bądźcie dzielni!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Będzie dobrze! Ja urodziłam Smyka w 31tyg, zdrowy w 100% maluch, 0 problemów po porodzie, a teraz ma rok i jest do przodu w rozwoju :) Trzymam kciukasy!

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzymamy kciuki, od samego początku, jest dobrze, będzie jeszcze lepiej! Tulimy!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystko będzie dobrze! Przeszliście już tyle, że teraz musi być tylko lepiej! Trzymam mocno kciuki za Waszą wspaniałą Rodzinkę! <3

  OdpowiedzUsuń
 11. p.s. dzieciaczki zrobiły Ci piękny prezent na Dzień Mamy, że wytrzymały do 30 t.c. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Trzymamy kciuki. Wszystko będzie dobrze trzeba w to wierzyć. Macierzyństwo bywa trudne ale dzieci to błogoslawieństwo. Przekonuję się o tym każdego dnia patrząc na swojego szkraba :-). Życzę dużo siły i wielu dobrych myśli.

  OdpowiedzUsuń
 13. Trzymam kciuki 😊 moja trójca wytrzymała do 35 tc .zdrówka

  OdpowiedzUsuń
 14. powodzenia! Trzymamy kciuki.Dużo zdrówka dla mamy i maluchów:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Czekamy zatem na te (tylko) dobre wieści ! Ślemy pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 16. Cieszymy się razem z Wami, że dotrwaliście do tego 30 tc i oby jeszcze dłużej. Cały czas sercem jesteśmy z Wami, trzymamy kciuki i wierzymy, że wszystko będzie dobrze. Dacie radę. ja w to wierzę

  OdpowiedzUsuń
 17. Znalazłam Cię :)
  Jak wiesz ja nasze trojaki urodziłam w 31 tc. Chciałam wytrwać do 34 ale sie nie udało!
  Tobie życzę jak najlepiej !!!! Oby jak najdłużej

  OdpowiedzUsuń
 18. Na pewno będzie dobrze, jesteś mega dzielna <3

  OdpowiedzUsuń
 19. powodzenia, na pewno wszystko będzie dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 20. Dacie radę! My dobiliśmy do 33 tygodnia i Wy dacie rade! Dzieci dadzą Ci znać, że to już właściwy moment! Nie bój się, to co się dzieje po urodzeniu Trojaczków to MAGIA!! Wiem co mówię, od dwóch tygodni żyję w zaczarowanym świecie :) TRZY_MAMY_KCIUKI!!!?

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja trafiłam do szpitala w 28 tygodniu, moim marzeniem było dobić do 32 tygodnia, ale synek przyszedł na świat w 31t6d :)) Trzymam kciuki! :)

  OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!