Pomysły na sesje ciążową

Za 2 tygodnie mamy zaplanowaną sesje zdjęciową u Kasi (klik). Cieszę się jak dziecko! Chcemy mieć piękną pamiątkę z tego cudownego okresu. Postanowiliśmy zrobić sesję już teraz, póki nie wyglądam jak wieloryb (a jak pół wieloryba:) i czuję się w miarę dobrze. Kolejną sesją będzie na pewno sesja niemowlęca. Tej także nie mogę się doczekać. 

Od kilku dni wertuję internet w poszukiwaniu inspiracji. Poniżej moje typy. Nie chcę mieć zdjęć z odsłoniętym brzuszkiem. Nie lubię, nie chcę. Uważam że to nieco intymne..  Może jestem dziwna. Może podczas sesji zmienię zdanie, i zrobimy sobie kilka zdjęć do domowego albumu.. Kto wie:)

Chcę też przygotować kilka rekwizytów spersonalizowanych pod nas:) Mimo że Kasia ma tego bardzo dużo, przygotuję specjalne rekwizyty dla trojaczków. 

Poniżej moje inspiracje:
    

    

     

   

    

       

      
Źródło: Pinterest 

7 komentarzy

 1. hmmm rozumiem że nie chcesz wyglądać jak wieloryb ale ja bym chyba poczekała aż vrzuch na prawde będzie duży tym bardziej że nie chcesz się rozbierać... a swoją drogą mam pytanie - uczęszczasz do szkoły rodzenia? ciekawa jestem jakie to wyzwanie dla instruktora gdy ma na sali przysżłą mame trojaczków :) dorota

  OdpowiedzUsuń
 2. Woda w marcu? Chyba ze basen 😄

  OdpowiedzUsuń
 3. Zobaczysz, z takim brzuszkiem niektóre mamy jada już na porodówkę:) Jeszcze nie chodzimy do szkoły rodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam :)
  Natrafiłam ostatnio na Twój blog i bardzo zaciekawiły mnie posty :) Cieszę się z Twojego potrójnego szczęscia, miło sie czyta takie notki!
  Co do sesji w ciąży bardzo fajny pomysł i pamiątka na całe życie! Grunt to znaleźć dobrego fotografa z pomysłami, ale widzę, że sama masz fajne pomysły :) życzę dużo zdrowia i cierpliwości! :)
  PS. gdybyś chciała poczytać o ciekawych miejscach na świecie 'moimi oczami' to zapraszam na mojego bloga ;) dopiero się rozkręcam ;)
  Pozdrawiam.
  plynacpomarzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie pięknie z całego serca wam kibicuje :-) Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy znacie z giełd internetowych oraz platform inwestycyjnych ? Poszukuje oraz badam temat i sądzę, że warto zainteresować się https://alebib.pl/allianz-market/. Co sądzicie?

  OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!