W te Święta...

Chciałabym złożyć życzenia wszystkim, i każdemu z osobna. Chciałabym podziękować za każde miłe słowo skierowane do mnie przez ten rok..

Dziękuję!
Dziękuję za kibicowanie i wiarę że uda nam się spełnić największe marzenie! 

Dziękuję za setki maili i wiadomości, daliście nam ogromną wiarę! 
Dziękuję za to że jesteście, dajecie ogromną motywację.
Dziękuję Wam, czytelniczkom za to że jesteście, stale przybywacie. Za każdy klik, komentarz.
Dziękuję moim kochanym blogerskim kumpelom, za porady, godziny facebooku rozmów, za prowadzenie mnie za rączkę w moich początkach.
Kasi, Ani, Ali, Marcie i reszcie:* 


Życzę Wam kochani cudownego czasu. Czasu przepełnionego miłością, rodzinną atmosferą, magią świąt. Życzę Wam dużo zdrowia, bo to najważniejsze. Dużo miłości, bo to ona nadaje naszemu życiu sens. Oby kolejny rok był szczęśliwy dla nas wszystkich. Oby to był rok spełnienia marzeń, wielu sukcesów!

Czytelniczkom starającym się tak jak my, w tym roku - życzę WYTRWAŁOŚCI, wiary i samozaparcia! Ja wierzę, że i Wam się uda.

Kochani, jeszcze raz - cudownych, wspaniałych, zdrowych i rodzinnych Świat! 


5 komentarzy

 1. Wiesz czego Wam życzę. Potrojnego i krzykliwego szczęścia. Zdrowia dla Was i dzieciaków. Miłości i cierpliwości. Trochę siły jesZcze nie zaszkodzi.
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. :* :* :* ---> buziaczki dla każdego z Bubków! ;) I po jednym :* :* dla Was kochani!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy. ;-) Tobie Aguś nawet nie trzeba życzyć cudownych świąt, bo na pewno takie będą - jedyne w swoim rodzaju :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. I Wam również :) I korzystaj, ile możesz, że rosnący brzuszek to doskonały pretekst do spełniania wszystkich świątecznych zachcianek :D

  OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!