Podsumowanie urlopu: Hotel Królewski

Jak podobało nam się w Gdańsku? Czy hotel w którym gościliśmy jest wart polecenia? Czy jest przystosowany do wizyt rodzin z dziećmi? Jaką ocenę otrzymał w naszej skali ocen?:)

Odpowiedzi znajdziecie poniżej. 

Hotel jest wart polecenia - z całą pewnością. Idealne miejsce na romantyczny weekend w Gdańsku we dwoje. Hotel oferuje też wiele udogodnień dla rodziców z dziećmi (pisałam o tym TU ).
Położony jest w przepięknym miejscu, z okna naszego pokoju widzieliśmy Motławę, Bramę Żuraw i przepiękny krajobraz Śródmieścia. Do centrum miasta, głównej ulicy mieliśmy kilka kroków.
Hotel bardzo elegancki, każdy szczegół hotelu jest przemyślany. Obsługa przemiła! Zaczynając od Pani Kasiu, która miała nas pod skrzydełkami:) po obsługę restauracji, recepcji czy panie sprzątaczki.

Miałam 2 tygodniowy urlop od gotowania! Przez pierwszy tydzień teściowie byli razem z nami w domku letniskowym, gotowała teściowa:) Drugi tydzień to pobyty w hotelach i hotelowe śniadanka. W Hotelu Królewskim śniadania są na najwyższym poziomie. Pyszne! Od dań na ciepło, po pasty, twarogi różnego rodzaju, dania dla dzieci, jogurty, płatki po standardowe sery i wędlinę, naleśniki. Do tego kilka rodzajów soków, kaw, herbat. Pychota :) Co mnie zaskoczyło? Świeżo upieczony chleb różnego rodzaju i bułeczki. Ciepłe pieczywo o poranku..W pokoju mieliśmy wszelkie udogodnienia. TV, funkcjonalną łazienkę, minibarek, wifi w pokoju, kącik blogera z fotelem i stolikiem, piękne kwiaty :)

Ile gwiazdek dostanie hotel w naszej ocenie?Polecamy!
Hotel Królewski
ul. Ołowianka 1
80-751 Gdańsk
www.HotelKrolewski.pl

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!