Post numer 100 ! 10 faktów których o mnie nie wiecie...

Długo zastanawiałam się o czym napisać 100 post?! Postanowiłam że co setny post będzie... o mnie:) O ciekawostkach, o tajemnicach, marzeniach. O tym czego być może jeszcze o mnie nie wiecie!

Gotowi?

1. 26 letni zodiakalny bliźniak, żona, córka, siostra.. marketingowiec! 
Pracuję od 7 lat. Zaraz po maturze poszłam na staż, wiedziałam już wtedy że chce pracować i studiować zaocznie. Z biegiem czasu wiem, że to była bardzo dobra decyzja! Po stażu, po kursach które robiłam w tym czasie od razu dostałam pracę. Szef zatrudnił mnie od ręki, ale stwierdził że wcześniej musi sprawdzić autentyczność mojego CV;) Tak.. nie umiem usiedzieć w miejscu!

2. MegaŚpioch!
Uwielbiam spać! Kocham spać! Spać, spać, spać! Budziki mogą dzwonić, barabanić godzinami - nic nie jest w stanie mnie obudzić.. chyba że mąż :) Mąż - jedyny skuteczny budzik do tego stopnia, że nagrałam jego głos jak mnie budzi rano i ustawiłam na dźwięk budzika.

3. Nienawidzę mleka!
Butelkę piłam do lat 6 ! Tak:) Duża baba leżała codziennie w łóżku rodziców i piła "butlę". Zmieniło się to wraz z pojawieniem się na świecie mojej siostry, ale podobno z wielkim bólem i "fochem" na rodziców za zabranie butelki;) Teraz na samą myśl o szklance mleka robi mi się nie dobrze..

4. Nie lubię zielonego koloru.
Nie wiem czemu.. tak po prostu. W garderobie mam tylko jedną bluzkę w tym kolorze, którą w sumie założyłam może ze 2 razy. Nie lubię ścian w takim kolorze, dodatków, ubrań.. niczego nie lubię. 

Za to kocham niebieski! I biały! Czarny w sumie też, i różowy może być;)

5. Kocham gotować!
Uwielbiam! Soboty spędzam w kuchni eksperymentując! Rzadko, bardzo rzadko stosuję się w 100% do przepisu z którego korzystam;) Pewnie przez to nigdy nie wyszła mi pavlowa;).

6.  Śpię w skarpetkach - nawet latem.
Jestem strasznym zmarzlakiem! Czy to zima, czy lato - nie zasnę bez skarpetek.
Mąż też co noc toczy ze mną wojny o kołdrę - ale pod dwiema spać nie chcę. Cóż, wojskowy - w przeprawach bojowych wyszkolony;)

7. Mam bzika na punkcie aranżacji domu
Średnio raz na miesiąc nasze wnętrza opanowuje faza "przemeblowanie". Przesuwam, przestawiam, zamieniam, przekładam - norma:) Ostatnio jestem na odwyku - już od 6 miesięcy nie zmieniałam kolorów ścian i tapety w salonie... :O Chyba czuję że niedługo będę urządzać pokoik dziecięcy!
Metrów do aranżacji jest dużo - także będzie popis!

8. Lubię surowe ciasto / nie lubię ciasta 

Uwielbiam jeść surowe ciasto! Po prostu jem łyżkami! Robiąc ciasto "pleśniaka" nie dzielę ciasta na 3 części, tak jak trzeba - a na 4:) Z 3 części robię ciasto, 4 jem. 
Baaaaardzo smakuje mi też ciasto na pizzę i pączki. Jem w ukryciu, bo mąż krzyczy;) Nie lubię za to gotowego ciasta po upieczeniu. Nie smakuje tak dobrze jak surowe!

9. Cyfra 7 

Swego czasu zawzięcie wysyłałam smsy do RMF FM czy Radia Zet - w końcu mieli kiedyś zadzwonić. Nie zadzwonili. Ale wiem - że jak kiedyś w końcu znajdą mój numer i zadzwonią - wybiorę sejf numer 7. Bo tam przecież będzie 400 000 zł;)
We wszelkich grach losowych zawsze obstawiałam namber seven! Z lepszym lub gorszym skutkiem;)

10. Nie zasnę bez włączonego TV 

Nie dam rady:) Kładziemy się do łóżka, zawsze włączamy tv. Nawet jak jesteśmy bardzo zmęczeni i zasypiamy po 5 minutach. Wyłącznik ustawiamy na 60 minut i .. dobranoc:)

Kilka faktów o mnie. Kolejne pojawią się w 200 poście;)
Bardziej zaskakujące - obiecuję;)


5 komentarzy

 1. Zgadzam się z punktem 6 i 9! Ja również cały rok śpię w skarpetach, na co mój szanowny małżonek zawsze się krzywi a co do cyfry 7... Jest mi po prostu przeznaczona, bo urodziłam się siódmego dnia siódmego miesiąca a w numerze PESEL podarowano mi jeszcze jedną 7 na szczęście i mam pod rząd 070707 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jesteś MEGA MEGA szalona! :)))))))))))))))))))))))
  Loff U <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo śpię w skarpetkach ?:P Aj lof ju tu bejbe !:D

   Usuń
  2. bo ja też śpię w skarpetkach :P :D

   Usuń
 3. Och tak skarpetki muszą być:)

  OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!