Pokój dziecka - kołyska

Moje marzenie z dzieciństwa. Kołyska. Bujałam w nich lalki non stop. Będę bujać i potomka! Czytając porady innych mam postanowiliśmy też w przyszłości zaaranżować mały kącik dziecka w sypialni. Przez pierwsze miesiące lepiej i wygodniej będzie mieć maleństwo przy sobie. Gdyby opcja się nie sprawdziła - przeniesiemy się do pokoiku dziecięcego. 
1. Kołyska Troll - Kołyska Anna Glider Crib
2. Bavi.pl - Drewniana kołyska z pełnym frontem 


Bez sensu kupować dwa łóżeczka. Jedno w pokoiku drugie w sypialni. Pomyślałam że w sypialni postawimy kołyskę. Kołyska sprawdzi się zapewne w drzemkach dziennych i nocnych, jest łatwa do ulokowania gdziekolwiek i co także ważne - piękna!


Znalazłam już nawet projekt techniczny do samodzielnego wykonania kołyski. Tatuś złota rączka, znajomy ma własny warsztat stolarski - zrobią cudeńko!poscieldladzieci.pl - Zestaw kołyska + pościel Muzpony - Maja - kołyska 90x40 biała 


Miałyście kołyski? Jak się sprawdziły? Warto? 

3 komentarze

  1. Hmmm... My postawiliśmy na opcję duże łóżko w dużym pokoju plus dostawka do łóżka w sypialni - bez płoz jak w kołysce! Duże łóżko z regulacją posłuży przez kilkanaście miesięcy, dostawki, która jest maleńka (jak twoja wymarzona kołyska) planujemy się pozbyć maksymalnie po sześciu miesiącach - raz, że dziecko z niej błyskawicznie wyrośnie, dwa - nie będzie już stresu o śmierć łóżeczkową. Oczywiście dostawka jest bez jednego boku, dzięki czemu bez wstawania z łóżka nakarmię lub dotknę malucha - na zdjęciach załączonych kołysek są wszystkie boki, więc będziesz musiała wstawać (chyba że bok jest do demontażu). Nie stawialiśmy na piękno, ale na funkcjonalność.

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie kołyska była w dużym pokoju :) Mieliśmy super kołyskę z ikei, których już kupić nie można nowych, tylko używki. Zobaczyć można tutaj http://www.budujacamama.pl/2014/03/daj-dziecku-pospac.html . Spaliśmy w jednym pokoju, gdzie mieliśmy łóżeczko.

    OdpowiedzUsuń
  3. zuzka nie miala swojej , ale raz usypialam ja u znajomej w kolysce i moim zdaniem rewelacja.

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!