Podaruj wspomnienia, to jedyne, co zostaje na zawsze!

Nie masz pomysłu na prezent dla dziadków, rodziców a może dla najbliższych? Od 4 lat mamy swoją świąteczną tradycję, która daje to, co najpiękniejsze - wspomnienia! I Ty możesz sprawić ogromną radość najbliższym - jeszcze taniej, dzięki kodom rabatowym!

Podaruj wspomnienia na święta
Co roku, na początku grudnia wybieram najpiękniejsze zdjęcia z całego roku. Takie, które przedstawiają najfajniejsze momenty całego roku. Takie, na których widok buzia się sama śmieje, a na serduszku robi się cieplej. Wspólne, rodzinne fotografie towarzyszą nam przez cały kolejny rok, dzięki spersonalizowanym kalendarzom. Zamawiam je co roku, w Colorland.pl ! Nasza rodzina co roku dostaje od nas w prezencie kalendarze i fotoksiążki ze zdjęciami dzieci - ale o nich za chwile. To naprawdę świetna, uniwersalna opcja prezentu dla wszystkich :)

W naszej rodzinie kalendarz to podstawa funkcjonowania i organizacji naszego życia. Zapisujemy tam wszystko, co najważniejsze. To mój mały sekret na ogarnięcie naszego wszechświata. Dzięki pięknym zdjęciom każdy kolejny miesiąc jest wyjątkowy :) W tym roku zamówiłam dodatkowo piękne opakowania na kalendarze, dzięki którym sprawnie zapakowałam kalendarze dla rodziny.

W tym roku dodatkowo nie mogłam się oprzeć magnesom ze zdjęciami! (tylko 25zł za cały komplet!). Ich cena jest bardzo przystępna, a przecież nie ma domu, w którym lodówka nie pełni funkcji informacyjnej. Dzięki magnesom wszystkie ważne karteczki będą prezentowały się pięknie.
To naprawdę wspaniały pomysł na prezent, który nie tylko zatrzyma wspomnienia, wzruszy, rozbawi, ale podaruje niesamowite wspomnienia na kolejny rok, a nawet i lata!

- kod TROJAA4 obniży cenę foto książki A4 pion 40 stron do 29 zł/szt. (z 58 zł),
- kod TROJAA3 obniży cenę foto kalendarza ze zdjęciami do 19 zł/szt. (z 35 zł).


Fotoksiążka to moja ulubiona forma zatrzymania wspomnień. Co roku, od ośmiu lat przygotowuję taką fotoksiążkę ze zdjęć, z całego roku. Pierwszą książką był nasz pierwszy wspólny rok, później okres narzeczeństwa, ślub.. a od 4 lat nasza fotoksiążka składa się głównie ze zdjęć dzieci. Bardzo często wracamy do nich podczas wspólnych wieczorów. Jej przygotowanie jest dziecinnie proste. Wybierasz zdjęcia, szablon i możesz skorzystać z automatycznego rozmieszczenia zdjęć, lub przygotować ją samodzielnie.

Oba kody są wielokrotnego użytku i ważne do 31 grudnia 2019 r. :) Ale nie czekajcie z zamówieniem, Święta tuż, tuż!


Zobaczcie wszystkie propozycje na prezenty dla najbliższych.
Prezent dla najbliższych

fotoksiążki ze zdjęciami dzieci

Spersonalizowany kalendarz

Opakowania na kalendarze

Zdjęcia z całego roku

Świąteczna tradycja

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!