Najlepsza zabawka dla małego bohatera, którą można bawić się godzinami + konkurs z Nick

Każdy mały chłopiec marzy o tym, by zostać strażakiem, policjantem albo innym super bohaterem. Jeżeli Twoje dziecko także o tym marzy, zobacz coś, co spełni jego marzenia!
Najlepszy prezent dla chłopca - kwatera główna policji z pojazdami

Nikodem jest zafascynowany służbami. Nic dziwnego, skoro większość naszej rodziny to mundurowi. Od pewnego czasu mówi, że będzie zarówno żołnierzem, jak i policjantem, strażakiem i super bohaterem. Będzie pomagał innym i ratował świat! Oby jego marzenia się spełniły i w przyszłości pomagał innym z taką samą troską, jaką aktualnie odgrywa w scenkach.

Na początek zobaczcie nasz film, w którym Nikodem bawi się najnowszą zabawką od Dickie Toys - kwaterą główną policji. W poprzednim roku dostał od Mikołaja bazę SOS (zobacz tutaj), bawi się nią do dziś, praktycznie codziennie.

To kolejna propozycja zabawki, która ma dobry przekaz. Dzięki niej dzieci uczą się odróżniać dobro od zła. Przy wspólnych zabawach i podczas odgrywanych scenek rozmawiamy o różnych zachowaniach, także tych, za które można trafić do więzienia. Ostatnio odbyliśmy poważną rozmowę na temat zaufania do obcych. Mamy też swój okrzyk, na wypadek, gdyby ktokolwiek obcy proponował dzieciom słodycze, pójście z nim gdziekolwiek czy innych sytuacji, w których dzieci mogą poczuć się zagrożone. Dzięki zabawie trudny temat mogliśmy rozegrać bez niepotrzebnych stresów i obaw.

Wracając do Kwatery Policji, to zabawka łącząca w sobie kilka różnych zabawek! Kwatera i pojazdy tworzą idealną całość i pozwalają na długą, urozmaiconą zabawę. Na dachu umieszczono moduł misji - żółte obracane pokrętło zmieniające obrazki z motywem oraz uruchamiające funkcje dźwiękowe i świetlne, odpowiednio dostosowane do wybranej misji. Każdy obrazek zachęca do innej zabawy - wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię.
Jak widzicie na filmie, w zestawie jest kilka pojazdów, dzięki którym zabawa kwaterą jest niesamowitą frajdą! W zestawie znajduje się także garaż dla pojazdu SWAT, który posiada tarczę do strzelania wodą.
Wielkim hitem bazy jest także wyrzutnia dronu, wystarczy pociągnąć za sznureczek, aby dron odleciał oraz więzienie, którego kraty otwierają się dopiero po wybraniu odpowiedniego zaszyfrowanego kodu. Kod oczywiście znany jest tylko przez prawdziwego bohatera:)

Kwatera główna policji posiada wiele efektownych efektów świetlnych i dźwiękowych, które tworzą naprawdę realistyczne sceny zabawy.

Chcecie wygrać taką zabawkę albo inne świetne prezenty dla dziecka?
Od 1 grudnia rusza konkurs, w którym codziennie do wygrania będą wspaniałe nagrody! Konkurs będzie odbywał się na stronie www.nick.com.pl i będzie w świetnej formie kalendarza adwentowego! Zdradzę Wam, że 6 grudnia będzie można wygrać zestaw Jednostka SWAT, natomiast 24 grudnia największy zestaw – kwaterę główną policji.
Zasady konkursu będą dziecinnie proste i gwarantuję, że sprawią dużo frajdy zarówno Wam, jak i Waszym dzieciom. Tatusiom chyba najbardziej!
Także zachęcam Was do obejrzenia naszego filmu i udziału w konkursie!
Powodzenia!

Weź udział w konkursie - TUTAJ.

1 komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!