HIT tegorocznej GWIAZDKI !

Jedna zabawka, która bawi, uczy empatii, obowiązku i stanie się prawdziwym przyjacielem dziecka.Zaczynamy cykl świątecznych postów. Zaczynam więc od hitów, które przez ostatnie tygodnie bezapelacyjnie są ulubionymi zabawkami dzieci. Wiecie, że w prezentownikach zawsze polecam Wam tylko to, co sprawdziliśmy i polecamy. Tak właśnie jest z Chi Chi Love Poo Poo Puppy!

Poo Poo Puppy to kolejny słodki szczeniaczek z rodziny Chi Chi Love. Rok temu dziewczynki dostały w prezencie swoje pierwsze szczeniaki. Opiekują się nimi do dziś! Kilka miesięcy temu pojawiły się prośby o pieska, prawdziwego pieska. Nasz tryb życia aktualnie wyklucza zwierzaki, którym trzeba poświęcić odpowiednią ilość czasu. Piesek to dodatkowy, bardzo ważny obowiązek. Dzieciom kupiliśmy rybki, a dzięki Chi Chi Love Poo Poo Puppy pokazaliśmy, jak ważną i odpowiedzialną funkcją jest opieka nad piesiem. Piesek łączy świetną zabawę i edukację w najlepszym wydaniu!


Opiekowanie się szczeniaczkiem Chi Chi Love Poo Poo Puppy jest niezwykle proste i daje ogromnie dużo satysfakcji. Pieska bowiem karmimy, wyprowadzamy na spacer, a on – jak na prawdziwego szczeniaczka przystało – robi kupkę. I to jest najlepsza część zabawy!

Dzięki foremce robimy pieskowi ciasteczka, karmimy go jak prawdziwego psiaka i wyprowadzamy na spacer. Przemyślany mechanizm robi z ciasteczek małe kupki i jak widzicie na filmie, sama natura:) Do zestawu dołączone są woreczki służące do posprzątania kupek. To idealny sposób na pokazanie dzieciom, jak ważne są obowiązki w posiadaniu prawdziwego pieska!

Do naszej CCL'owej rodziny dołączyła także prawdziwa gwiazda! Cekinowa gwiazda ma piękną, zmieniającą się torebkę, cekinową kokardę i obrożę. Także poza rybkami, mamy już niezłą gromadkę piesków! :)
Zobacz całą rodzinę piesków Chi Chi Love!

Jak wybrać idealne prezenty dla dziecka?


Przed zakupem prezentów dla dzieci zawsze spędzam dużo czasu na poszukiwaniach prezentów, które będą idealne. Już jestem odporna na wszystkie "kupisz mi mamo" widziane w reklamie albo gazetce promocyjnej. Zabawka ma bawić, wiadome, ale gdy posiada dodatkowe plusy - tak jak w przypadku Chi Chi Love Poo Poo Puppy uczy odpowiedzialności, pokazuje, jak ważna jest opieka nad pupilem - jestem zadowolona! W tym roku pokażę Wam kilka takich zabawek od Simba!

Zobacz film z naszych zabaw! 


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!