Wspomnienia, które pozostaną na zawsze

Mam wiele pięknych wspomnień z dzieciństwa. Wiele z nich dzięki dziadkowi i babci, którzy byli obecni w moim życiu bardzo długo. Jestem szczęściarą i pragnę, by moje dzieci miały równie piękne wspomnienia. Z okazji zbliżającego się dnia Babci i Dziadka mam niespodziankę!


Dziadek uczył mnie jeździć na rowerze. To dzięki jego cierpliwości jeździłam na dwóch kółkach o wiele wcześniej niż rówieśnicy. To z dziadkiem chodziłam na oranżadę i lody pałeczki. Babcia pracowała w naszej wiejskiej szkole. Dzięki babci edukację zaczęłam, mają 3 lata. Przez 4 kolejne chodziłam do zerówki. Kochałam szkołę na tyle, że pewnego mroźnego, sobotniego dnia ubrana w piżamę, szalik i kapcie taty ubrałam się do szkoły. Po kilku krokach mama zorientowała się, co wymyśliłam, i zabrała mnie z mrozu.

Od dziadka dostałam swój pierwszy rower i magnetofon. I do babci zawsze chodziło się po złotówkę na Laysy. W ogóle dziadkowie mieli inny poziom przyzwolenia wnukom. Z babcią i dziadkiem zawsze można było więcej. Dzięki temu mam naprawdę wspaniałe wspomnienia. Do dziś pamiętam wspaniałe Wigilie, gdy do dziadków zjeżdżała się cała rodzina. Nasza Wigilia była jak impreza 20-30 osób przy jednym stole. Dziadkowie zawsze dbali o to, by prezenty wręczał nam prawdziwy Mikołaj. Któregoś roku św. Mikołaja załatwili dziadkowie, tata i wujek. Jakież było zdziwienie dzieci, że przez pomyłkę zamiast jednego przyszło aż trzech. I kuligi z traktorem dwadzieścia lat temu były niezapomniane. Nikt wtedy nie przejmował się niczym, dorośli czuwali, by zabawa była bezpieczna, ale niezapomniana. I ognisko w środku naszego lasu. Do dziś żadna kiełbaska z grilla nie smakuje tak jak wtedy tamta.

Dziś czasy są inne. Wielopokoleniowe rodziny rzadziej mieszkają pod jednym dachem. Młodzi cenią sobie prywatność i niezależność. Mimo innych czasów warto dbać o relację dzieci z dziadkami. Lata lecą, a tempo naszego życia jest coraz szybsze i wymagające. Dlatego cenię sobie ich wspólne chwile i mam nadzieję, że będą miały równie wspaniałe wspomnienia co ja.

Razem z Colorland.pl mam dla Was kilka pomysłów na prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zobaczcie propozycje na fotokalendarze, fotokalendarze personalizowane i inne pomysły na prezenty.

My co roku, na Święta lub właśnie z okazji styczniowych dni Babci i Dziadka wręczamy takie personalizowanie prezenty. W tym roku nie było inaczej, i do kolekcji fotoobrazów, kubków dołączyła kolejna fotoksiążka i kalendarz na 2019 rok. Możecie zaprojektować unikalne fotokalendarze, fotoksiążki i inne produkty dzięki setkom dostępnych szablonów. Projekt zajmuje kilka minut, wysyłka jest ekspresowa a aktualnie są bardzo, bardzo promocyjne ceny na wszystkie produkty!

Na naszym fanpage - o tu - mam ekspresowy konkurs i do rozdania kilka kodów na fotokalendarze A3 w pionie lub poziomie. Idealne prezenty na Dzień Babci i Dziadka!

Dziadek odszedł kilka lat temu. Najbardziej na świecie żałuję, że moim dzieciom nie było dane poznać swojego pradziadka. Na szczęście mają komplet dziadków i wspaniałą prababcię. Niech budują wspomnienia na zawsze. 
Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!