Bądź spokojna o to, co najważniejsze

Spokój o rodzinę, dzieci, dom czy nawet własny biznes jest nieoceniony. W XXI wieku na szczęście możemy spać spokojnie, możemy bez obawy wyjechać na weekend, zostawić dziecko z nianią... dzięki oczom dookoła głowy. Zobacz, jakie to proste.Ile razy zastanawiałaś się co się dzieje podczas Twojej nieobecności w domu? Miałaś obawy zostawiając dziecko z nianią czy nawet z kimś z pozoru zaufanym? A dom? Każdy z nas kto wyjeżdża choćby na weekend prosi sąsiadów o to, by mieli na uwadze dom. Prawda? Niestety żyjemy w czasach w których obawy towarzyszą nam bardzo często. Na szczęście żyjemy też w czasach, gdy łatwo, szybko, bezpiecznie i minimalnym kosztem możemy sprawdzić co się dzieje w domu, firmie, na zewnątrz.

Pamiętacie post, w którym testowaliśmy zegarki GPS? Miałam przyjemność testować kolejne genialne rozwiązania firmy Locon - kamerę wewnętrzną i kamery zewnętrzne i usługę Bezpieczny Dom. Od tej pory śmiem twierdzić, że jestem jeszcze większą fanką techniki i ułatwiania sobie życia. Zobaczcie film, w którym pokazałam Wam trzy produkty: kamerę wewnętrzną BD.03, kamerę zewnętrzną BD.04 i kamerę zewnętrzną obrotową BD.05.

Kamera wewnętrzna BD.03 | Kamera zewnętrzna BD.04 | Kamera zewnętrzna obrotowa BD.05


Kamera wewnętrzna jest genialna! Służy nam jako niania elektroniczna w noce, gdy dzieci śpią niespokojnie. Nie muszę co chwilę do nich zaglądać, włączam aplikację w telefonie i widzę co się dzieje. Dzieci ją uwielbiają, bo dzięki niej gdy tata jest w pracy może im pomachać (ruszać kamerą) i porozmawiać z nimi (kamera ma możliwość komunikacji głosowej). Poza tym ma wysokiej jakości obraz w HD i czuły odbiór dźwięku. 

Kamera idealnie spisuje się w sytuacjach, gdy chcemy chronić rodzinę, dom, biuro czy firmę. Wystarczy ustawić rejestrację ruchu. Gdy kamera wykryje ruch, włącza nagranie filmu a nam wysyła alarm na aplikacje, smsa i maila.

Kamery zewnętrzne mają także rozbudowane funkcje. Doskonała jakość HD, genialny obraz w ciemności, duży zasięg. Obie testowane przez nas kamery są odporne na warunki pogodowe. Kamerę obrotową BD.05 można sterować za pomocą aplikacji czy strony www. Doskonale widać wszystko co dzieję się na posesji w obrębie 360 stopni! Kamera ma także możliwość zbliżenia obrazu, dzięki czemu obraz jest bardzo wyraźny i szczegółowy. 


Bardzo fajnie minął nam czas testów kamer. Maż uwielbia takie nowinki techniczne, a i ja z chęcią podglądałam jak dzieci roznoszą pokój pod opieką tatusia :) Dziś wiem, że gdybym zostawiała dzieci pod opieką niani na pewno taka kamera z możliwością nieograniczonego podglądu tego, co się dzieje w domu zagościłaby u nas na stałe. Dla jednych to może zbytnia inwigilacja, dla mnie możliwość spokoju o rodzinę, dzieci i dom. 


Zobacz film ! 
1 komentarz

  1. Nieźle... szukamy teraz czegoś dl bobika który urodzi się za 2 tygodnie. Pokaże dla partnera, myślę że będzie to fajniejsza opcja niż zwykła niania!

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!