Napisano o nas książkę! Recenzja "Trojaczki" Nicole Lambert

Zapewne każdy z Was zna kultowe przygody "Trojaczków"? Jest mi ogromnie miło przedstawić Wam polskie wydanie serii książek, nad którymi objęliśmy patronat medialny.
Moje trojaczki uwielbiają bajkowe przygody "Trojaczków". Aktualnie serial emitowany jest kanale MiniMini+. Wiecie, że historia "Trojaczków" sięga 1983 roku? Autorką komiksów jest ceniona we Francji obserwatorka dzieci Nicole Lambert. „Trojaczki” to seria 6 książek albumowego formatu, napisanych i zilustrowanych właśnie przez Nicole Lambert.Pierwsze trzy tytuły mogę przedstawić Wam już dziś, a kolejne w sierpniu tego roku. Każda z książek liczy po 60 pięknie ilustrowanych stron z przygodami rodzeństwa. Aktualnie premiera obejmuje tytuły: 1,2,3… Trojaczki, Trojaczki w Paryżu oraz Trojaczki. Mniam, mniam! W sierpniu premierę będą miały: Trojaczki w górach, Trojaczki w szkole, Trojaczki. To już przesada. Na ten ostatni tytuł czekam z wielką niecierpliwością :)

Trojaczki. Mniam, mniam!
W tej książeczce Trojaczki odkrywają między innymi, jak wygląda polewa z bitej śmietany, a robiąc sobie koktajl, zapominają założyć pokrywkę na blender. Psoty, zabawne scenki i dowcipne powiedzenia – każda strona skrzy się humorem.
1, 2, 3… Trojaczki.
„Razem się trzymamy, zawsze radę damy!” – tak śpiewają Trojaczki. Podczas zwiedzania zamku przymierzają zbroję rycerską, przed wyprawą do fryzjera przyklejają sobie do włosów gumę do żucia, a zimą bawią się armatkami śnieżnymi. (Nie)typowa codzienność z trojaczkami. Wiem, z własnego doświadczenia.

Trojaczki w Paryżu.
Książka opisująca przygody Trojaczków w jednym z najpiękniejszych miast na świecie! Zwiedzają most Aleksandra III, Sekwanę i wieżę Eiffla, psocąc przy tym, jak zwykle.
Genialne, przezabawne książki na naszym rynku wydaje JUPI! imprint wydawniczy Wydawnictwa Galeria Książki.

Przeczytaliśmy te książki jednym tchem. Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo identyfikujemy się z książkowymi "Trojaczkami". A ja, w niektórych sytuacjach bardzo dobrze rozumiem mamę bohaterów książki.

"Uch! Co tu się dzieje?! Co Wy znów rozbiliście? Mam tego dość! Zaraz wyjdę z siebie"

" I gdzie wtedy pójdziesz, mamusiu?"

Książki możecie kupić przedpremierowo, w promocyjnej cenie TUTAJ.


1 komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!