Jaka powinna być idealna SALA ZABAW dla dzieci? Właśnie taka!

Byliśmy z dziećmi na kilku salach zabaw. W końcu trafiliśmy na taką, która dostała 10/10 punktów! Poprzednie były totalnym nieporozumieniem. Wołały o pomstę do nieba, a nawet zagrażały życiu i zdrowiu dzieci! Tak, to możliwe.Pierwszy raz zabraliśmy dzieci na salę zabaw gdy miały 14 miesięcy. Nie byłam pewna czy nie są za małe na takie miejsca, jednak bardzo im się podobało. Mi o wiele mniej.

Jaka powinna być idealna sala zabaw?


Rodzic odpowie, że przede wszystkim bezpieczna. Dziecko odpowiedziałoby że ma być duża, fajna, kolorowa i ma mieć dużo atrakcji. I każdy ma rację. Jednak to że sala jest duża, ma wiele atrakcji to mniej istotne, najważniejsze jest bezpieczeństwo.


Bezpieczeństwo przede wszystkim


Dziecko w takim miejscu dosłownie szaleje. Biega, skacze, włazi na wszelkie możliwe atrakcje. Zjeżdża ze zjeżdżalni, kąpie się w basenie z kulkami, skacze na trampolinach czy wspina się po linach. Wszystko w takiej sali traktuje jak zabawki, nawet te wystające kable, niezabezpieczone gniazdka, czy wiszący przedłużać podłączony do gniazdka. Takie "cyrki" spotkaliśmy na sali zabaw, będąc na urlopie u teściów. Tak wyglądała sala zabaw dla najmłodszych dzieci 0-2 lata! Zwróciłam na to uwagę obsłudze, miła Pani przeprosiła i miała za chwilkę się tym zająć. Gdy wychodziliśmy, przedłużać nadal wisiał, kabel nadal był w zasięgu małych rączek. Nie wróciliśmy więcej.

Ostatnio wybraliśmy się do sali zabaw u nas, w Białymstoku, o TU. Mając niemiłe doświadczenia, zwróciłam uwagę na wszystko. Dostali 10/10 Zabezpieczone gniazdka, animatorki dbające o porządek i bezpieczeństwo dzieci, wc dostosowane pod dzieci, kącik do karmienia, przewijania. Bar z przekąskami dla dorosłych, ale i dla dzieci. Pyszne wyciskane soki!

Sala maluchów z ogromną ilością zabawek, od wózeczków, pluszaków, lalek, piłek po jeździki. Basen z piłeczkami, trampoliny. W trzeciej sali też jest kilka atrakcji dla maluchów - my skorzystaliśmy z piaskownicy z piaskiem kinetycznym. Piasek chciałam kupić dzieciom na święta, jednak... bałam się że będą go jeść. Bawiły się fajnie, i nie próbowały (na szczęście!). Macie jakiś piasek do polecenia?Większym dzieciom przewidziane są mega atrakcje, wielki plac, przypominający połączenie całego placu zabaw z podwórka. Zjeżdżalnie, wspinaczki, tory przeszkód. Zresztą niżej zobaczcie ile atrakcji.

Trojaczki doskonale odnalazły się w "starszym świecie". Zobaczcie na tym FILMIE jak zjeżdżają z najwyższej zjeżdżalni !!!
W sali można wykonać też swojego własnego, niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju PLUSZOWEGO MISIA! Poczekam aż dzieci nieco podrosną, i na pewno stworzymy tam ich własne pluszowe misie. Opcja rewelacyjna, zachwyca nawet dorosłych. Świetnie móc stworzyć każdy detal swojego pluszaka - taki przyjaciel na lata. 
Sala jest przeogromna, bezpieczna. Każdy dostaje zegarek z chipem, którym można płacić za przekąski w barze czy sprawdzić ile czasu zostało nam jeszcze na zabawę. Można u nich płacić kartą, honorują karty dużej rodziny. Mają też karty stałego klienta i z tego, co pamiętam 10 wejście na salę, jest za darmo. My ponownie wybieramy się w weekend! To nasze ulubione miejsce w Białymstoku.

Mam nadzieję, że i Wy macie swoje ulubione, bezpieczne sale zabaw z prawdziwego zdarzenia!

5 komentarzy

 1. U mnie brakuje takiej fajnej sali zabaw w pobliżu ,są ale takie nie ciekawe . Mogłabym wybrać się gdzieś dalej ale dziewczyny płaczą mi w aucie . I za często nigdzie nie wybywamy . Pozdrawiamy i uściski dla całej rodzinki

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ! Mieszkam niedaleko Białegostoku i po przeczytaniu Twojego postu na pewno się wybiorę ! Jaki jest koszt, jeżeli chodzi o dziecko i rodzica ? Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opiekunowie za free, dzieci chodzące płacą.
   Pon-czwartek 17 zł za 1 h, 2h chyba 25
   a w weekend godzina 21/29 za 2h.
   Czas bez limity nieco ponad 30 zł, dokłednie nie pamiętam.

   Usuń
  2. Ooo tu masz cennik :)
   http://fabrykamisia.pl/pliki/pdf/cennik.pdf

   Usuń
  3. Dziękuję bardzo :-)

   Usuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!