1.5 roku! 100 zdjęć z domowego albumu!

Dziś, trojaczki kończą 18 miesięcy! OSIEMNAŚCIE! PÓŁTORA ROKU! Zobaczcie, jak zmieniały się, rosły przez ten czas! 

Jak tan czas leci! Już grudzień, 15sty. Dziś, dzieci kończą 18 miesięcy! Są już bardzo "dużymi", rezolutnymi dziećmi. Zadziwiają mnie każdego dnia, nowymi umiejętnościami, pomysłami, słowami. 
Co u nas? Wesoło! Apetyt mają za pół przedszkola, jedzą wszystko, chętnie, ciągle. "Niam niam" słyszę sto razy dziennie. Jeżeli śledzicie nasz instagram, znacie już niektóre genialne pomysły moich dzieci. Nie mogę ich spuścić z oczu, wystarczy im kilka sekund w samotności, aby wdrapać się na stolik, karton i usiąść na parapecie! W ostatnim miesiącu bardzo dojrzały uczuciowo. Potrafią jasno pokazać złość, niezadowolenie. Walczymy z gryzieniem:( Ale na szczęście o wiele częściej obserwuję te dobre uczucia. Potrafią do siebie podejść, przytulić się, dać buziaka, pogłaskać po głowie, położyć się obok siebie i pooglądać książeczkę. Nam także nie szczędzą czułości :) 
Znają coraz więcej słów, odgłosów zwierzątek. Rozumieją wszystko, wszystko o co poproszę, co powiem. Kumate mam bąble! Kocham ich nad życie! 

Z okazji naszego małego święta, wróciłam do wspomnień. Zobaczcie, jak przez ten czas zmieniały się dzieci, z miesiąca na miesiąc.
  

Życzcie nam zdrowia, mamy siebie więc mamy już wszystko :* 

10 komentarzy

 1. Super macie dzieciaki! Dużo zdrowia na kolejne miesiące i lata 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. No to życzę Wam zdrowia! ;) Podziwiam Was, spodziewam się swojego pierwszego dzieciątka i czasem nie wiem czy dam sobie radę, potem wchodzę na Waszego bloga, patrzę na te trzy roześmiane mordeczki i jestem pewna że też sobie poradzę :) Pozdrawiam, Ania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto lat dzieciaki!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla całej trójeczki ,piękne zdjęcia :)U nas 18 msc stuknie dzień przed wigilią . I jak to szybko zleciało nie długo 2 latka :0

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszymy się, podziwiamy i zazdrościmy wspaniałym rodzicom wspaniałych dzieci 😊
  PS. Półtora!! Nie półtorej roku😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego naj! Moje trojaczki kończą 28 grudnia 7 lat. Po obejrzeniu tych zdjęć wspomnienia wróciły 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdrowia! Joanna

  OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!