16 zabawek do 50zł, które zajmą dziecko na długi czas

Przedstawiam Wam HITY zabawkowe ostatnich miesięcy! One na prawdę potrafią zająć dzieci na długi czas! 
Klocki, klocuszki, sortery. O wiele lepiej idzie dzieciom rozbieranie budowli, niż układanie. Wiadomo, większa frajda. Nr.1 to pierwsze klocki ABC. Duże, poręczne, łatwo się układają. Dzieci bardzo je lubią. Kolejna pozycja (2) to gumowe klocki. Nie znałam ich wcześniej, polecili je rodzice na mojej trojaczkowej grupie, jako jeden z idealnych prezentów na roczek. Z ciekawości kupiłam. Klocki sa w wiaderku, poza układaniem można pobawić się sorterem. Wykonane są z wysokiej jakości gumy, są miękkie i bardzo lekkie, wodoodporne i nietoksyczne. Dodatkowo delikatnie, ładnie pachną - jak zapachowa gumka do ścierania 3 i 4 to sortery. Od kilku dni daję im do zabawy kilka sorterów na raz. Kombinują z dopasowaniem nie tylko kształtów, ale i wielkości klocków. 5 - świetna układanka, nie tylko do zabawy, ale też do ćwiczenia motoryki. Trzy elementy o różnych kształtach fajnie zajmują dzieci, a jaka radość jak udaje się włożyć element do odpowiedniej dziurki:). 6 i 15 - układanki. Są na nie jeszcze trochę za małe, więc w zabawie towarzyszę im ja. Kotki i pieski - numer jeden. Cokolwiek jest w kotka, pieska bądź myszkę miki robi wielką furorę. 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 i reszta tu, tu, tu, tu, tu.

7,8,9 - zabawa w pisanie, kolorowanie. Rozkładam dzieciom na podłodze kartki, daję kredki i pilnuję. Czego? Żeby nie zjadły kredek do końca. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Chętnie malują... po kartkach i ścianach. Pierwsze dzieło Leny możecie zobaczyć TU. Magnesy (10) ratują sytuację podczas przygotowywania jedzenia dla trójcy. Przekładają je z lodówki na zmywarkę i tak w koło. Wsadzają pod lodówkę, biorą łopatki do smażenia i próbują je wyciągnąć. Oczywiście w pierwszej kolejności muszę nazwać wszystkie pokazane elemennty. 11 - hit Lenki. Pierwszy raz bawiła się we wrzucanie piłeczki do kosza latem, u znajomych. Jaka frajda! Uwielbia tą zabawkę, wrzuca wszystko. Piłeczki, pluszaki, klocki. Bije sobie przy tym brawo, taka zdolna dziewczynka:) Przykręciliśmy im kosz na ścianie, jest składany, gdy się nie bawią, składam kosz żeby nie uderzyły się biegając jak szaleni. Książeczki (12). Hitem są te elektroniczne ale.. od kilku miesięcy zakochane są w książeczkach także tradycyjnych. Zawsze przed snem, czytamy książeczki. Wygląda to tak: my siadamy, dzieci dookoła nas i przewracając strony musimy nazywać to, co pokażą paluszkiem" "deć, siii (kot), piłka, bzyyy (osa), kic kic (królik) etc. Próbują naśladować. Pięknie pokazują paluszkiem gdzie jest kotek, piesek czy piłeczka. I tak sto razy dziennie. O tą zabawkę była istna wojna (13). Jesteśmy w trakcie remontu salonu, dzielnie pomagali tacie odkręcać wszystko co da się odkręcić, albo i nie. 

Tadammm! Hit nad hity! Pisałam Wam, kochają zwierzaczki i myszkę miki. Piesek (wszystkie psy nazywają "deć - Dex to nasz pies) jest hitem. Mamy dwa pieski na sznureczku, 6 pluszowych piesków. Podczas obiadu karmimy wszystkie pieski. Bez wyjątku. Czuczu. O nich słyszała chyba każda mama. Mamy kolekcję książeczek na sznureczku, książeczki obrazkowe, puzzle. Dzieci uwielbiają szczególnie książeczki na sznureczku i te obrazkowe. Potrafią pokazać już wszystkie zwierzaczki! 

W następnym cyklu pokażę Wam kolejne nasze hity, do 100 zł. Mam 3 HITY! Dzieci za nimi szaleją! 

Niespodzianka! Kod rabatowy -10% na wszystko, na hasło "TROJACZKI" do edukatorek.pl. Obowiązuje do 1.11.2016

1 komentarz

  1. Magnesy i stempelki są ekstra , muszę bliźniaczki zaopatrzyć . Pozdrawiam i uściski dla trójeczki :)Na Mikołajki dostaną wywrotkę wadera z klockami , uwielbiają auta

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!