Wyniki ankiety i zapowiedź blogowych zmian

Ankieta, o której wypełnienie prosiłam Was kilka dni temu była mi bardzo potrzebna. Czułam, że muszę utwierdzić się w przekonaniu, że dalej chce to robić. Chciałam potwierdzenia przez Was kwestii, które od jakiegoś czasu chodziły mi po głowie. Jaki jest wniosek? Jestem dla Was, wy jesteście dla mnie, mam wspaniałe czytelniczki i razem stworzymy (już tworzymy) świetne miejsce w sieci! DZIĘKUJĘ :*
Jakie zmiany pojawią się na blogu? 

NOWY DZIAŁY
Brakuje Wam wpisów o kobiecie, nie matce. Zatem obok "MAMA" pojawi się też dział "KOBIETA". Będziemy tam rozmawiać po prostu o babskich sprawach. W końcu nie samymi dziećmi żyje matka, prawda? 

NOWE POSTY 
Będzie więcej życiowych postów, od matki, kobiety, home menager'ki :) Taka paplanina o codzienności. 

Będą comiesięczne podsumowania rozwoju trojaczków, i poruszę kwestie które przytrafiają się w wychowaniu dzieci. 

Będą HITY MIESIĄCA. Nie wiedziałam jak mam pokazać Wam świetne rzeczy które odkryłam. Od nowego przepisu na świetny obiad, po maseczkę, nową książeczkę dzieci czy inną taką codzienną pierdołę. Moja doba ma tylko 24h i nie zawsze miałam czasu na napisanie postu, zrobienie zdjęć. Postanowiłam więc raz na miesiąc tworzyć jeden post, w którym pokażę Wam co odkryłam, co zaskoczyło mnie w danym miesiącu. Mam nadzieję że ten cykl bardzo się Wam spodoba:) 

Nadal będziemy aktywni na naszym instagramie, wrócimy też na snapchat (trojaczki). 

Wyniki ankiety

Ponad 32% z Was zaufało naszym recenzjom i kupiło coś z naszego polecenia. Najczęściej kupowanymi rzeczami były krzesełka do karmienia, nasz ratunkowy zestaw na ząbkowanie, niezastąpiony Whisbear Szumiący Miś, pieluszki toujours, mata, zabawki i pierwsze buciki

Wyciągnęłam też wniosek, który utwierdził mnie w jednym przekonaniu. Na blogu o wiele częściej będą pojawiały się gadżety tańsze, niż dotychczasowe. Ale.. zaskoczeniem były te odpowiedzi...

Prawie połowa z Was pozna jednak droższy gadżet, jeżeli cena jest adekwatna do produktu.
Za to Was kocham! Prawie 100% z Was woli zdjęcia normalne, naturalne, nie stylizowane. Powiem Wam szczerze, że bardzo mi ulżyło, bo to była kwestia nad która zastanawiałam się od dłuższego czasu. Nie będę ukrywać, przez najbliższe miesiące chcę postawić na totalny rozwój bloga. Wiąże się to z kupnem nowego laptopa:( bo mój stary za chwil padnie i nie wstanie, z nowymi fajnymi działami, postami, współpracami z naciskiem na "korzyści dla Was". Pojawił się dylemat odnośnie oprawy graficznej. Śledzę większość topowych blogów, widzę tam cacy piękne mamuśki, domy jak z katalogu Ikea,i zdjęcia jak od najlepszych fotografów. Pięknie to wygląda, ale tak mało szczerze. Zresztą, o tej szczerości blogerów napiszę Wam osobny post, bo wiele z Was poruszyło tą kwestię w ankiecie.

Chciałam uzyskać odpowiedz także odnośnie najlepszej pory na publikację postów, pod Was. Statystyki mówią jedno, rady innych blogerów drugie. Wiele z Was nie ma stałej pory, lub blog czyta wieczorami gdy dzieci śpią. Zatem, nowe posty na blogu będą pojawiały się między 19-20. Zapraszam Was na bloga. 


Wiele z Was pisało, że czytacie bloga po pojawieniu się informacji na naszym fanpage. Pamiętajcie, że Facebook ostatnio bardzo walczy z blogami i publikowanymi treściami. Zasięgi postów łapią ułamek z Was, a ponowne wrzucenie informacji trafia do kilkunastu osób, o ile w ogóle trafia. Możecie ustawić sobie nasze treści jako wyświetlane w pierwszej kolejności.
Posty będą pojawiały się co 2-3 dni. 3-4 razy w tygodniu. Czasami tez w weekendy. 

Do zobaczenia na blogu :)

5 komentarzy

 1. Dużo wniosków można wyciągnąć z takiej ankiety.
  Powiem szczerze, że mi w ostatnim czasie z trudnością wychodzi pisanie postów 2 razy w tygodniu a kiedyś było to pestką. Informacja o ciąży wprawdzie dodała skrzydeł, i starałam się żeby była wyjątkowa (zwłaszcza dla mnie - stąd pozowane zdjęcia, których większość przecież nie lubi:P), sądziłam, że puszczę lawinę wpisów z nią związanych ale celebruję ten moment i mam ciągle wrażenie, że jeszcze przecież zdążę :)

  Mam nadzieję, że jednak uda Ci się spełnić te założenia! Będziemy to śledzić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super podsumowanie! Już się nie mogę doczekać nowych postów (w starych i nowych działach) :) :) :) Mój synek jest niecałe 4 miesiące młodszy od trojaczków, dlatego blog daje mi przedsmak tego co zaraz czeka i mnie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Super czekam na hity miesiąca :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super czekam na hity miesiąca :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. czekam z niecierpliwością na nowe wpisy :)

  OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!