TORT na chrzciny, urodziny i inne okazje! INSPIRACJE

Za miesiąc 1 urodziny trojaczków! Już? Jak to? Już za miesiąc? TAK! Czas zasuwa z prędkością światła. Dopiero co, zabieraliśmy dzieci ze szpitala, a za chwilę kończą roczek!! 

Mam w planach zorganizowanie dzieciom fantastycznych urodzin. Nie będą ich pamiętać, jedyną pamiątką będą zdjęcia i filmy. Postanowiłam więc, wypełnić ten dzień maksymalnie jak tylko mogę ich małymi radościami. W kolejnych postach pokażę Wam co wymyśliłam. 

Tym czasem, szukając inspiracji na tort urodzinowy, znalazłam Wam fajne inspiracje tematyczne. Tort na Chrzest Święty dzieci chrzestni zamówili dzieciom w prezencie. Był przepiękny i przepyszny!!! Na urodziny tort zrobi mistrz cukiernictwa - babcia - a ja go udekoruję zgodnie z moim pomysłem. Zdradzę Wam, że urodziny będą przepełnione postaciami z jednej bajki:)
Poniżej znajdziecie ponad 30 inspiracji na tort dla dziecka!  


Źródło: pinterest


2 komentarze

  1. Cudne te torty :)Tez już planujemy roczek , czekamy na posty .Pozdrawiamy Uściski dla Oliwki ona tak pięknie chodzi :) Trojaczki mają taki fajny kontakt ze sobą , że aż zazdroszczę:(Bliźniaczki nie interesują się sobą wcale , gryzą się odkąd pojawiły się zęby ,szarpią :(Lubią tylko swoje starsze rodzeństwo i z nimi chcą robić wszystko

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach szkoda, że bardzo ciężko trafić na cukiernika, który na prawdę potrafi zrobić takie cudeńka :)

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!