FOTOBUDKA - konkurs z Dada

Konkurs z super nagrodami! Razem z producentem pieluszek Dada zapraszamy Was na świetny konkurs! Pisałam Wam w tym poście, jak fajna może być kreatywna zabawa z maluchami. Wiem po sobie, że czasami przydaje się chwila wysilenia naszych szarych komórek:)

Ja niestety nie mogę wziąć udziału w konkursie, ale Was gorąco zachęcam. 
Zadanie jest banalnie proste, a gwarantuję że będziecie się świetnie bawić, całą rodziną! 

Zadaniem konkursowym jest.. zrobienie rodzinnego zdjęcia z wycinankami z paczki pieluszek Dada. Gadżety są świetne: czapeczki, okulary, wąsy i inne atrybuty mogą posłużyć do zabawy z pociechą. Sami zobaczcie:
Trojaczki są już baaaardzo sprytne. Nawet nie wiecie, ile trzeba się napracować, żeby zrobić im wspólne zdjęcie! Ale tym razem, zaciekawione gadżetami wyjątkowo dobrze współpracowali:)


Na czym polega konkurs?

Przy codziennych zakupach kupujecie paczkę pieluch Dada. Z kartonu wycinacie gadżety. A potem dajecie upust swojej kreatywności:) Robicie rodzinne zdjęcie z wykorzystaniem wycinanek i bierzecie udział w konkursie:) Prace należy przesłać na stronę konkursową www.fotobudka.dada.pl oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Do wygrania wspaniałe nagrody!!!!

1. Nagroda główna – profesjonalna, rodzinna sesja zdjęciowa.
2. Ramka cyfrowa marki Sencor SDF 740 (100x)
3. Projektor tęcza (Light Projektor Tęcza w Moim Domu) marki Dumel (100x)

Czas trwania konkursu:
18.05-30.05.2016.
Powodzenia! 

1 komentarz

  1. Za późno tu trafiłam i konkurs mi minął :/ Ale gdyby ktoś chciał więcej konkursów dla dzieci i mam to zapraszam na http://mamawygrywa.com.pl/

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!