Najpiękniejsze...dziękuję Mamo!

Rozstępy to pamiątka po cudzie, cudzie który nosiłaś pod sercem. Jednak przychodzi taki czas, że stajesz przed lustrem i coś Ci nie pasuje? Znasz to?Ostatnio zaczęłam bardziej dbać o siebie. Peelingi, maseczki.. Testuje nowości, zastanawiam się nad keratynowym prostowaniem włosów i radykalnym cięciem. Zregenerowałam skórę po zimie, smaruję się codziennie świetnym balsamem i... patrzę na brzuch. Rozstępy rozjaśniały, ale są. Nadal są! I one będą... nie zniknął. Spróbuję zawalczyć o jędrność skóry, i zacznę robić brzuszki;) Jestem zachwycona swoją obecną figurą, mimo że chcę zrzucić jeszcze z 5 kg. Ostatnio coraz częściej zaprząta mi to głowę. Nie akceptuję siebie do końca...

I nagle dzieję się to, co stało się ostatnio... Świetna zabawa. Bawimy się w kojcu, na macie. Lenka wrzuca kuleczki do swojego ulubionego stoliczka, Nikodem po raz setny otwiera i zamyka fotelik, a Oliwka tuli się do Mickey'go :) Bawią się świetnie, więc kładę się w kąciku, z myślą o chwili odpoczynku. Kładę się na plecy, czuję prostują się wszystkie kości, wyciągam się wygodnie i łapię oddech. I wtedy dzieje się to, co sprawiło że zalałam się łzami. Wzruszyłam się niesamowicie. To była pierwsza, świadoma reakcja dzieci. Pojawiła się Oliwka, malutką rączką podniosła moją koszulkę. Nikodem przypełzał z drugiej strony. Pomógł siostrze:) Pojawiła się nawet Lencia której dojście do mamy zajęło chwilę dłużej... Obtoczyli mnie z każdej strony I.. WSZYSCY jak jeden, przytuliły się do mojego brzucha!!! Rozumiecie? Przytuliły się do miejsca, w którym mieszkały 34 tygodnie, dały buzi i przytulały się kilka minut.. a ja zalałam się łzami!!!!!

... skąd wiedziały? Czuły? Kocham je za to!!! To było najwspanialsze "dziękuję Mamo"

Nagle minęły mi te myśli, zaakceptowałam aktualny stan i.. kiedyś zrobię z nim porządek. Są metody. Laserowe usuwanie rozstępów i inne cuda. Na razie dam nacieszyć się dzieciom, swoim pierwszym domkiem:) W końcu, to nasza pamiątka po tych trzech cudach :)

1 komentarz

  1. Och tak ładnie napisałaś że łezka mi się w oku zakręciła , Dzieci są cudem ,i tyle w temacie .

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!