Z miłości powstaje cud...

Na Święta zamówiłam nam jeszcze jeden mały, bardzo osobisty drobiazg - Fotoksiążkę z naszymi zdjęciami. Chciałam uwiecznić nasze wspólne prawie 4 lata. Chciałam żeby te cudowne chwile nie uciekły, zamknęłam je w książce. Pół książki to nasze zdjęcia od początku znajomości. Pierwsze wakacje po miesiącu od poznania;), pierwsze wspólne wypady na weekend, pierwsze "razy". Druga część to najfajniejsze zdjęcia ślubne:)

Zakręciła mi się łezka w oku, przeżyliśmy wspólnie tyle wspaniałych chwil. Każda strona książki przepełniona jest wielką miłością. Miłością z której zrodziły się nasze trzy cuda.

Polecam każdemu taką formę utrwalenia wspomnień. Mam dla Was promocję.
Na fotoksiążki ślubne -40% na formaty 25x20 i 30x30 
Promocja ważna do niedzieli 1.02.2015.
Pamiętajcie też o kodzie promocyjnym -50 zł ! 

A teraz? Celebrujemy każdą wspólną chwilę. Wyjazdy zgodnie z zaleceniami lekarza odpuściliśmy. Każde popołudnie to nasz czas. Czas którym delektujemy się, póki mamy na to czas. Za kilka miesięcy będziemy marzyć o takich chwilach...

Z miłości powstaje cud. Warto dbać o więź, o wspólne chwile i relacje które budują mocny i solidny związek. Miłość to cudowne uczucie.. 


Kolejny taki album będzie w całości poświęcony naszej cudownej trójeczce ;)

Na stronie Printu znajdziecie również fotoksiążki:  https://printu.pl/fotoksiazka/

5 komentarzy

 1. Bardzo fajna sprawa, ślicznie razem wyglądacie :)
  Pozdrawiam serdecznie, http://juliet-monroe.blogspot.com/KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna książka. Pewnie nie ostatnia :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna pamiątka, zarówno ze ślubu, jak i z narodzin dziecka i innych, ważniejszych momentów w jego i Waszym życiu. Takie foto książki są o tyle fajne, że są "tematyczne" - nie trzeba wertować kilkuset zdjęć w albumach - wszystko jest ładnie oprawione, opisane i wyselekcjonowane, co chyba jest słowem kluczem, zwłaszcza w dobie cyfrówek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wywołane zdjęcia to świetna pamiątka! Czekam na foto-relacje z drugiego albumu :)
  P.S. Bardzo często o Tobie myślę (mam nadzieję, że nie zabrzmiało to dziwnie) i równie bardzo nie mogę się doczekać aż Maluchy będą na tym świecie! Kibicuje Ci tzn Wam z całego serca

  OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!