Przytul się do... ściany !

Brzmi dziwnie? Niekoniecznie !

Odkryłam to cudo dziś ! Dlaczego?! Dlaczego ja się pytam nie znalazłam ich rok temu, kiedy po ślubie szaleliśmy z wykończeniem naszego gniazdka? Na pewno jedna ze ścian w pokoju dziecięcym będzie z tych "cudeniek" :) 
.. te kształty, kolory, miękkość!
Poza w/w aspektami bardzo, bardzo podoba mi się jeszcze jeden ważny czynnik:)
Warstwa Fluffo oprócz dostarczania wrażeń dotykowych spełnia jeszcze jedną, ważną funkcję - bardzo dobrze pochłania dźwięk. Już jedna ściana pokryta panelami Fluffo sprawia, że wnętrze nabiera komfortowego, dyskretnego charakteru. Idealne do sypialni ^^ czy pokoju dziecka !

Podczas remontu zastanawiałam się nad kasetonami 3D - ale ostatecznie stanęło na ścianie z ręcznie malowanym wzorem :) Teraz po 4 akcji "Kochanie a może byśmy coś zmienili..." mamy czystą ścianę w kolorze ecru i szukam inspiracji na jej zastosowanie.

Ale o czym ten post?:)


Mowa o panelach ściennych Fluffo

 


Mają przeróżną formę! Starannie zaprojektowane, kolorowe kształtki.
Wymiary od 6 do 50 cm2, grubość 2-5cm. Poszczególne wzory paneli różnią się między sobą kształtem i rozmiarem. Powierzchnia jednego panela wynosi się 0,06 do 0,5 m2, grubość od 2 do 5 cm.

Każdy wzór jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Jednak zawsze zapewnia uzyskanie oryginalnego designu i - co najważniejsze - miłą i miękką w dotyku ścianę. Pomimo tego, że panele mają skomplikowane kształty, idealnie pasują do siebie. Są tak zaprojektowane, aby razem tworzyły oryginalny wzór, 
a łączenia między nimi były integralną częścią designu.

Panele wykonane są z elastycznej, gęstej pianki poliuretanowej. Jest to nowoczesny i neutralny dla użytkowników produkt, odporny na upływ czasu.
Pomimo tego, że panele są miękkie i elastyczne, w dotyku sprawiają wrażenie nadzwyczaj solidnych i mocnych.  
Wydaje mi się, że będzie to idealne zastosowanie do pokoju dziecięcego. Takimi panelami możemy wyłożyć ścianę przy łóżeczku, czy przy kąciku z zabawkami. Aby nasze dzieci z rozpędu nie waliły głową w ścianę, a w miękką "podusie" :)

Dziękuję Fluffo, Fabryka Miękkich Ścian za inspirację i pozwolenie wykorzystania zdjęć :) Mieliście GENIALNY pomysł na biznes !:) 
Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!