Tuuuuuuuuuulimyyyyy

Kolejna pozycja w "must have mamy" :)
O kocykach, tuleniu pisałam już tutaj.  Dziś przyszła pora na kolejną pozycję.
W ramach współpracy z Mum2Mum przedstawię Wam otulacze. 

Otulacz czy kocyk- czym spowijać niemowlę

Wraca moda na spowijanie noworodków. Okazuje się, że ta znana i praktykowana przez lata metoda opieki nad maleństwem ma wiele zalet. Szczelne otulanie dziecka i tworzenie charakterystycznej ciasnoty pozwala niemowlęciu poczuć się jak w brzuchu mamy. Namiastka brzuszkowego bezpieczeństwa jest potrzebna dziecku m.in. do wyciszenia emocji, ukojenia płaczu czy pozbycia się niemowlęcych dolegliwości (np. zaburzeń snu, nadpobudliwości, płaczliwości i kolki jelitowej). 


Czym otulać noworodka? Oto jest pytanie.


Do spowijania niemowlęcia można użyć zarówno kocyka, jak i profesjonalnego otulacza (np. otulaczka Mum 2 Mum). Mamy wybierające kocyk powinny pamiętać, aby miał on kwadratowy kształt i był wykonany z niezbyt grubego materiału. Jak właściwie otulić maluszka kocykiem? Trzeba położyć kocyk na łóżku lub innym twardym i bezpiecznym podłożu, zaginając jego górny róg do środka. Następnie kładziemy dziecko na rozłożonym materiale, tak aby główka niemowlęcia była nad krawędzią złożonego rogu. Prawą rączkę pociechy wkładamy pod zagięty trójkąt, przekładamy prawą stronę kocyka na lewą i szczelnie okrywamy maleństwo. Brzeg kocyka powinien być podłożony pod plecy noworodka. Lewą rączkę okrywamy tak samo jak prawą. Nie zapominamy także o dokładnym przykryciu nóżek. Pamiętajmy, że otulanie ma na celu stworzenie warunków charakterystycznej ciasnoty, ale nie może krępować ruchów dziecka. Nie ulega wątpliwości, że korzystanie z gotowych rozwiązań, np. otulacza Mum 2 Mum jest prostsze, wygodniejsze i zdecydowanie bardziej funkcjonalne. Specjalny kształt otulaczka zapewnia bezproblemowe, proste i bardzo szybkie opatulenie pociechy. Co więcej, korzystając z gotowych rozwiązań, mamy absolutną pewność, że sposób wykonania, użyte materiały, zastosowane rozwiązania się w pełni dostosowane do potrzeb najmłodszych. Wysokiej jakości, 100% bawełna, która została użyta do stworzenia otulaczka Mum2Mum, zapewnia dziecku pełen komfort spania i wypoczynku. 
Nowoczesne rozwiązania

Otulacze Mum2Mum to wyjątkowe połączenie tradycji i nowoczesności, estetyki i funkcjonalności. Specjalny kształt otulacza umożliwia szybkie i proste opatulenie noworodka, a zastosowanie takich rozwiązań jak podwójny system zawijania, dwustronny zamek czy otwór na pasy bezpieczeństwa do dodatkowe argumenty za. Otulaczek Mum 2 Mum zapewnia dziecku ciepło przez całą noc, pozwala na szybką zmianę pieluszki i daje możliwość wykorzystania go także podczas podróży samochodem.

Cena?


Otulaczek to koszt 105 zł :) Rewelacja, prawda?:)

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.sklep.mavero.p

http://www.mum2mum.com/

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!