Chwile które chcemy zapamiętać - sesja dziecięca

O sesjach ciążowych pisałam tutaj, post był najpopularniejszym postem w tygodniowym rankingu:) 
A dziś chciałabym Wam pokazać, jak pięknie można uchwycić pierwsze chwile maleństwa.

Taka sesja to nie tylko fajny pomysł na oznajmienie światu o narodzinach potomka, ale też wspaniała pamiątka! Przerażają mnie zdjęcia na które trafiam w sieci... Mamusie, ojcowe czy też inni krewni wrzucają na Facebooka zdjęcia noworodka tuż po narodzinach. Cudowne chwile, te emocje, szczęście z narodzin.... ale w niektórych przypadkach to lekkie przegięcie. Zdjęcie mamy w niepełnym ubiorze, czy noworodek tuż po opuszczeniu brzuszka mamy... Czasami lepiej takie zdjęcia pozostawić w rodzinnym albumie. 
Znalazłam kilka fajnych pomysłów na sesje zdjęciowe:)

Fot. zszywka.plFot. zszywka.pl

Zakochałam się w takich zdjęciach ! <3
Z niecierpliwością czekam na moment, kiedy zobaczę II kreski, kiedy brzucho wystrzeli do przodu - polecę w pierwszej kolejności na sesję ciążową, potem będzie noworodkowa, a potem dziecięca - co rok ! Z okazji urodzin ;))

Planuję wraz z BW Photography mały konkurs - do wygrania będzie sesja zdjęciowa dla Waszej pociechy :) Konkurs ruszy na początku kwietnia - jak tylko zakończymy obecne konkursy.
Doskonały prezent z okazji urodzin dziecka, urodzin Mamy czy Taty, Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Dnia Babci czy Dziadka! Tak naprawdę.. każda okazja jest dobra na piękne zdjęcia!

Zresztą sami zobaczcie :) Kilka inspiracji poniżej.

Dziękuję Kasi z BW Photography za pozwolenie wykorzystania zdjęć:)
Dziękuje także Mamusiom, Tatusiom i Maleństwom - za zgodę na publikację:)

1 komentarz

  1. Ale piękne zdjęcia !!!! Cudowne !!!!! Nie mogę się doczekać konkursu !

    OdpowiedzUsuń

Trojaczki. Polub nas na Facebooku!